Köye inen 8 aç kurt, köpeği böyle parçaladı - Son Dakika

Köye inen 8 aç kurt, köpeği böyle parçaladı

18.01.2022 10:59

Sivas'ın Zara ilçesinde köye inen aç kurt sürüsü bir köpeği parçaladı, o anları 16 yaşındaki çocuk, cep telefonu ile kaydetti.

Geçtiğimiz gece 8 aç kurt Sivas'ın Zara ilçesine bağlı Ekinli köyüne inen kurtlar köy meydanında bulunan bir köpeği parçaladı. Kurtların diğer köpeklere dokunmaması dikkat çekti. 16 yaşındaki Eyüp Üstündağ korku dolu bu anları cep telefonu kamerası ile kaybetti.

SESLER ÜZERİNE UYANDI

Üstündağ sesler üzerine uyanıp odasının penceresinden baktığında gözlerine inanamadığını belirtip, "Köpeklerin havlaması ile uyandım. Pencereden baktığımda bir köpek yaralıydı. Kurtlar yaralı köpeği çekerek uzaklaştırdı. Bu anları cep telefonum ile çektim. Olay yerinde başka köpeklerde vardı ama kurtlar onlara dokunmadı" dedi.

YORUMLAR (6)
  • komikti: Köye inen açlıktan gözü dönmüş 8 kurdu taşla korkutacağını sanan var ya :ddddd kardeşim kedi mi bu çocuk ne yapsın? Hayatında kaç kere 8 kurdu yan yana gördün? Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Sivas Valisi Ayhan, Ulaş ilçesinde veda ziyaretlerinde bulundu Sivas Valisi Ayhan, Ulaş ilçesinde veda ziyaretlerinde bulundu Meraya giden koyun doğurdu, ortaya renkli görüntüler çıktı Meraya giden koyun doğurdu, ortaya renkli görüntüler çıktı Son dakika haberi | Güründe şehit Ömer Halis Demirin adıyla turnuva düzenlendi Son dakika haberi | Güründe şehit Ömer Halis Demirin adıyla turnuva düzenlendi

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Köye inen 8 aç kurt, köpeği böyle parçaladı - Son Dakika


Advertisement