Köye inen kurt sürüsünün içindeki köpeği görenler şaşkına döndü - Son Dakika

Köye inen kurt sürüsünün içindeki köpeği görenler şaşkına döndü

2 ay önce

Aksaray'da kurtlar köye indi. 6 kurt ile yanlarındaki köpeğin birlikte hareket ettiği anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

Aksaray'da yiyecek bulmakta güçlük çektiği sanılan 6 kurt, Çimeliyeni köyüne indi. Bir çiftlikte kalan Yılmaz Koç, gece köpeklerin havladığını fark ederek, güvenlik kameralarından çiftliğinin önünde 6 kurt ile bir köpeğin geçtiğini gördü.

"KURTLARLA ADAPTE OLMUŞ"

Yaşadıklarını anlatan Yılmaz Koç, şunları söyledi: "Saat 03.00 sıralarında köpeklerimin havlaması üzerine kameralara baktım. Çiftliğimin dışında bir kurt sürüsü ile bir tane de sürünün içinde köpek gördüm. Hayretler içinde kaldım. İlk kez böyle bir olaya şahit oldum. Kurtların içerisinde köpeğin gezmesi. İki gün önce de sabah 07.00'de kurt sürüsü yine gelmişti. O zaman sürünün içinde köpek yoktu. Bu köpek tahminime göre kurtlarla adapte olmuş ve onlarla geziyor."

Köye inen kurt sürüsünün içindeki köpeği görenler şaşkına döndü

YORUMLAR


Son Dakika

'Evde Kal' uyarılarının dikkate alınmadığı Sivas'ta cadde ve sokaklar dolup taştı İspanyol basını yazdı: Rüştü Reçber kritik durumda Son Dakika: Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı 13 bin 531'e, can kaybı ise 214'e yükseldi