Köylerimiz Şimdi Daha Güzel - Son Dakika

Köylerimiz Şimdi Daha Güzel

26.11.2012 13:31
Köylerimiz Şimdi Daha Güzel, System.String[]

Kaymakamlığımızca köylerimize yapılan yatırımlar sonucunda köylerimiz daha temiz ve daha modern bir görünüm kazanmıştır.

2012 yılı programına alınan Yazılı, Kayacık, Cumhuriyet, Gebe, Kovanlı, Yukarıgüneyse ve Sevindi Köylerimize toplam 23.630 m² Kilit Taşı ve 10.262 mt Bordür Döşeme işi tamamlanmıştır. Kaymakam GÜL, köylerimize yönelik yatırımların devam edileceğini belirti.

Doktorlarımızın taleplerini dinledik

İlçemiz Kaymakamı Sn. Arif GÜL ilçemizde görev yapan doktorlarla tanışma toplantısında bir araya geldi. Kaymakam Gül; sağlık çalışanlarımızın vatandaşlarımıza güler yüzle hizmet vermelerini, sağlık çalışanlarımızın sorun ve talepleri ile ilgili her zaman yanlarında olacaklarını belirti. Doktorların istek ve temennilerini dinleyen Kaymakam Gül, sağlıkta yapılacak yeni düzenlemeler ile ilgili bilgi aldı.

Kaymakamlık konutunda Öğretmenler Günü Misafirleri

İlçemiz Kaymakamı Sn. Arif GÜL, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüsmal AKASLAN, Dokuzyol İlköğretim Okul Müdürü Ali SARIKAYA, Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcısı Mustafa TERLEMEZ, Çok Programlı Lisesi Elektrik Öğretmeni Ahmet ŞİMŞEK, Karaman İlkokulu Sınıf Öğretmeni Derya BOZKUŞ, Taşyazı İlkokulu Sınıf Öğretmeni Yılmaz BAŞDAĞ, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ayşen ATALAY, Oğuzeli Ortaokulu Sınıf Öğretmeni Zeynep ŞEN ve M.İnkılap İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ali KURTOĞLU ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Köylerimiz Şimdi Daha Güzel

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Köylerimiz Şimdi Daha Güzel - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen çocuğu işkence edip diri diri yakmışlar