Koyulhisar Kavacık Köyü Derneği'nden Genç'e Fahri Üyelik Belgesi - Son Dakika

Koyulhisar Kavacık Köyü Derneği'nden Genç'e Fahri Üyelik Belgesi

05.01.2012 16:00
Koyulhisar Kavacık Köyü Derneği'nden Genç'e Fahri Üyelik Belgesi, System.String[]

Koyulhisar Kavacık Köyü Derneği tarafından İstanbul Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e fahri üyelik kimlik belgesi verildi.

Koyulhisar Kavacık Köyü Derneği tarafından İstanbul Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e fahri üyelik kimlik belgesi verildi.

Genç, Koyulhisar Kavacık Köyü Derneği'nin düzenlediği programda dernek üyeleri ve mahalle halkıyla bir araya geldi. Sıcak bir atmosferde, sohbet havasında gerçekleşen programda konuşan Genç, Kavacık Köyü'nün fahri üyesi olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, "İstanbul'da milyonlarca Sivaslı var. Böylesine büyük bir ailenin fahri ferdi olmaktan ben de büyük mutluluk ve onur duyuyorum. Nazik davranışlarından dolayı Kavacık Köyümüzün dernek yöneticilerini kutluyorum" dedi.

Belediyenin çalışmaları hakkında da bilgiler veren Genç, geri dönüşüm sayesinde artırılan paralarla öğrencilere burs imkanı sağladıklarını söyledi.

Sarıyer Belediyesi yeni hizmet binasının temelini 7 Ocak'ta atacaklarını belirten Genç, "Tüm hemşehrilerimizi temel atma törenimize bekliyoruz" dedi.

Koyulhisar Kavacık Köyü Derneği Başkanı Adem Daşpınar ise son dönemde Sarıyer Belediyesi'nin sivil toplum örgütleriyle ilişkilerde son derece olumlu bir hava oluşturduğunu dile getirerek, derneklerine gösterdiği ilgiden dolayı başkan Genç'e teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Kavacık Köyü Derneği Başkanı Adem Daşpınar tarafından Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e fahri üyelik kimlik belgesi verildi.

Programa, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Gülperi Özdemir, Adnan Ayber ve Recep Yel, Sarıyer Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü ve aynı zamanda Kavacık Köyü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sezgin Başalan, Özel Kalem Müdürü Şehnaz Bulut, Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

- SİVAS

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Koyulhisar Kavacık Köyü Derneği'nden Genç'e Fahri Üyelik Belgesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Son dakika! Anadolu Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası! 16 araç birbirine girdi, 8 yaralı var Bilim Kurulu Üyesi Afşin Emre Kayıpmaz'dan maske uyarısı: N95 ve FFP2 tarzı maskeler toplu alanlarda kullanılmamalı Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz