Koyunlu Halı'dan Cumhurbaşkanı'na Özel Halı - Son Dakika

Koyunlu Halı'dan Cumhurbaşkanı'na Özel Halı

19.01.2012 15:49
Koyunlu Halı'dan Cumhurbaşkanı'na Özel Halı, System.String[]

Niğde'de faaliyet gösteren Koyunlu Halı fabrikası, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Niğde ziyareti anısına özel portre halı hazırladı.

Niğde'de faaliyet gösteren Koyunlu Halı fabrikası, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Niğde ziyareti anısına özel portre halı hazırladı.

Birko Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Mumcu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Niğde'yi anısına çok özel bir halı dokuduklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Gül'ün portresini halıya dokuduklarını ifade eden Mumcu, şunları kaydetti:

"Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ün Aksaray ziyaretinde hediyelerle ilgili yaptığı açıklamaları izledik. Hediye kabul etmeyeceğini söyledi. Biz çok değerli Cumhurbaşkanımıza bu halıyı özel olarak dokuduk. Çok özel ve renkli bir portre halı oldu. Biz bunu bir hediye olarak değil, Sayın Cumhurbaşkanımızın Niğde'yi ziyaretleri anısına kendisine vermek istiyoruz. Programda Birko ziyareti yok ama, sürpriz bir gelişme olursa kendisine dokuduğumuz bu halımızı takdim etmek isteriz."

- NİĞDE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Koyunlu Halı'dan Cumhurbaşkanı'na Özel Halı - Son Dakika


Son Dakika

Yol ortasında duran köpeği ezip, yoluna devam etti! O anlar kameraya yansıdı PFDK'dan Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica'ya 4 maç ceza geldi Demet Akalın'ın "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı Yunanistan'ın "Yunan savaş gemileri Oruç Reis'i bölgeden uzaklaştırdı" iddiasına Türkiye'den yalanlama geldi Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!