Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Koza Koleji Özürlüleri Unutmadı - Son Dakika

Koza Koleji Özürlüleri Unutmadı

Sami Ünlü, Esenyurt, Beylikdüzü, Esenler Belediyeleri Temsilcileri,Zeytinburnu Mahalle Muhtarları Ve Çok Sayıda Dernek Temsilcileri Ve Vatandaşlar Katıldı.

Koza Koleji Özürlüleri Unutmadı
08.12.2010 - 18:31,

Alkışlar Özürlülere..

3-9 Aralık Dünya Özürlüler haftası dolayısıyla İstanbul Özürlüler Spor Kulübü tarafından düzenlene programa İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Onursal Başkanı İstanbul Milvetvekili Ak Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN,Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı İlyas SAKA, Sosyal Hİzmetler Müdürü Sami ÜNLÜ,Esenyurt,Beylikdüzü,Esenler Belediyeleri temsilcileri,Zeytinburnu Mahalle Muhtarları ve çok sayıda Dernek temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Şahin'den Özürlülere Destek...

Programda Konuşan İstanbul Mİlletvekili İdris Naim SAHİN kendisinin bizzat işin içinde olduğunu özürlü insanları sosyal hayata kazandırmak adına çalışmalar yaptıklarını önümüzde oynanacak tüm ampute futbol maçlarına katılacağını ifade etti.

Etkinliğe Katılan Koza Koleji Öğretmen ve Öğrencileri adına Kolejin Basın Danışmanı ve Alo Afiş Yönetim Kurulu Başkanı Ali GÜNDÜZ Özürlüler Haftası nedeniyle İstanbul Özürlüler Spor Kulubü Onursal Başkanı İstanbul Milletvekili İdris Naim ŞAHİN'e çiçek verdi.

Ali GÜNDÜZ konuşmasında amaçlarının Özürlülerin sorunlarının çözülmesi ve önlerindeki engellerin kaldırılmasında kamuoyu oluşturarak yetkililerin dikkatlerini çekmek olduğunu ifade etti ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat AYDIN'a yaptırdığı engelli

stad için teşekkür etti. Daha sonra Özürlüler Spor Kulübü Başkanı Ahmet KORKMAZ ve Genel Sekreter Ali KALKMAZ tarafından Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat AYDIN'a adı yazılı forma hediye edildi.

Özürlüler Heyecanlandırdı....

Zeytinburnu HASAN DOĞAN tesislerinde ikramla Başlayan Müzikle devam eden etkinlik daha sonra stadda oynanan İstanbul Özürlüler Spor Kulübünün Kayseri Özürlüler Spor Kulübünü 3-1 yendiği Ampute Futbol ligi maçı ile sona erdi.Centilmence geçen müsabaka sonrası seyirciler her iki takım futbolcularını da alkışladı.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
1000

Son Dakika Eğitim Koza Koleji Özürlüleri Unutmadı - Son Dakika


Advertisement