Kozan'a Yapılacak Yatırımlar Değerlendirildi - Son Dakika

Kozan'a Yapılacak Yatırımlar Değerlendirildi

14.02.2016 11:29
Kozan'a Yapılacak Yatırımlar Değerlendirildi

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Kozan Belediyesi ile 2016 yılında ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yapacağı yatırımlar ve hizmetlerin değerlendirildiği koordinasyon toplantısı Kozan ilçesinde yapıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Kozan Belediyesi ile 2016 yılında ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yapacağı yatırımlar ve hizmetlerin değerlendirildiği koordinasyon toplantısı Kozan ilçesinde yapıldı.Kozan Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kozan Belediyesine bağlı Dağılcak mevkisindeki 'SODES Düşler Alemi' tesislerinde Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk'ün katılımı ile gerçekleşen toplantıya, Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Şahin, ASKİ Genel Müdürü Rahmi Pekar, Park ve Bahçeler Daire Başkanı Özlem Hilal, Muhtarlar Daire Başkanı Ahmet Sevimli, Zabıta Daire Başkanı Mustafa Akyıl, Tarımsal ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Memili Güven, Fen İşleri Daire Başkanı Ragıp Bekaroğlu ve Kozan Belediyesi bürokratları katıldı.Basına kapalı gerçekleşen toplantı öncesi bir değerlendirme yapan Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, "Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ilçemize en güzel hizmeti verme gayreti içerisindeyiz. Bu toplantıdaki öncelikli amacımız, 2 yıldır uyumlu bir şekilde güzel işlere imza attığımız Büyükşehir Belediyemiz ile birlik ve beraberliği en üst seviyeye taşımaktır. İlgili birimlerin sorumluları ile bir araya gelerek verilen hizmetlerin daha kaliteli olması için karşılıklı görüş, bilgi ve fikir alışverişinde bulunacağız. İlçemizde yürüttüğümüz güzel çalışmalara destek veren başta Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü ve ekibine şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.Yatırım ve hizmetlerin planlı ve uyumlu bir şekilde yürütülmesinin konuşulduğu toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.

300 metrelik alt geçit için hummalı çalışma 300 metrelik alt geçit için hummalı çalışma Kozan'da harnup hasadı başladı Kozan'da harnup hasadı başladı Kozan Belediye Başkanı Özgan, mahalleleri ziyaret edip vatandaşları dinledi Kozan Belediye Başkanı Özgan, mahalleleri ziyaret edip vatandaşları dinledi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kozan'a Yapılacak Yatırımlar Değerlendirildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş