Kozan Belediye Başkanı Özgan Öğretmenlere Kitap Dağıttı - Son Dakika

Kozan Belediye Başkanı Özgan Öğretmenlere Kitap Dağıttı

26.11.2012 16:05
Kozan Belediye Başkanı Özgan Öğretmenlere Kitap Dağıttı, System.String[]

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın Kozan Lisesi öğretmenlerine kitap dağıttığı bildirildi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın Kozan Lisesi öğretmenlerine kitap dağıttığı bildirildi.

Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, okulun fotoğrafçılık kulübü tarafından organize edilen öğretmenler günü etkinliği, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.

Öğretmen ve öğrencilerin günün anlam ve önemini belirten konuşmaları ve şiirler okumalarının ardından etkinliğe katılan Belediye Başkanı Kazım Özgan, öğretmenlere belediyenin kültür yayınlarından olan Cemal Granda'nın "Atatürk'ün Uşağının Anıları" adlı kitap hediye etti.

Özgan, öğretmenlik mesleğinin ne kadar önemli bir meslek olduğunu ifade ederek, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez'in de katıldığı etkinlik, okul müdürü Levent Tetik'in Başkan Özgan'a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi vermesi ile sona erdi.

Muhabir: Volkan Varan

Yayıncı: Ali Güreli - ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kozan Belediye Başkanı Özgan Öğretmenlere Kitap Dağıttı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro yeni güne de rekorla başladı Hollandalı Geert Wilders'tan küstah NATO çağrısı: Türkiye atılsın Akıllara durgunluk veren olay! 8 yaşındaki çocuk 3 kişiyi öldürdü 2 günlük bebeğini öldürdüğü ileri sürülen anne, canlı yayınında gözaltına alındı Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Silikonlarını yenilettiği konuşulan Serenay Sarıkaya eve çağırdığı doktoruna muayene oldu Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı