Kozan'da Asfaltlama ve Kanalizasyon Çalışması Sürüyor - Son Dakika

Kozan'da Asfaltlama ve Kanalizasyon Çalışması Sürüyor

07.09.2012 15:00
Kozan'da Asfaltlama ve Kanalizasyon Çalışması Sürüyor, System.String[]

Adana'nın Kozan ilçesinde içme suyu, yol, asfalt ve kanalizasyon çalışmalarının şehrin farklı bölgelerinde tüm hızıyla devam ettiği belirtildi.

Adana'nın Kozan ilçesinde içme suyu, yol, asfalt ve kanalizasyon çalışmalarının şehrin farklı bölgelerinde tüm hızıyla devam ettiği belirtildi.

Tavşantepe Mahallesi'nde bulunan Müftü Mustafa Sokak'ta kanalizasyon çalışmasını sürdüren Kozan Belediyesi ekipleri, Ayı Hasanlı yolu, Özarı ve Akar sokaklarda da asfaltlama çalışmalarına da devam ediyor.

Asfaltlanma çalışmasını yapan belediye ekiplerini evlerini evinde ağırlayıp çay ikramında bulunan Tavşantepe Mahallesi Muhtarı Yusuf Arı, belediye ekiplerine gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Arı, "Mahallemiz ve ilçemiz için belediyenin bu kadar önemli ve yararlı işler yapması bizleri sevindiriyor. Mahallemizin yeni yerleşim bölgesi olan bölgelerde inşaatlar yapılırken, bununla birlikte su, kanalizasyon ve yol ihtiyaçları oluşmakta. İnşaatlar tamamlanmadan hizmeti mahallemize getiren başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz." dedi.

Kozan Belediyesi Şantiye Şefi Ersay Üstün, "Belediye Başkanımız Kazım Özgan'ın talimatları doğrultusunda yaklaşık bir aydır Tavşantepe Mahallesi'nde içme suyu şebekesi, kanalizasyon ve asfaltlama çalışmalarımız aralıksız devam etmekte. Müftü Mustafa Sokak'ta kanalizasyon çalışmamız tamamlanırken yine bu bölgede bulunan sokaklarımızda kanalizasyon çalışmalarımız ve içme suyu şebekesi döşeme çalışmalarımız devam etmektedir. Akabinde Müftü Mustafa, Özarı ve Akar sokaklarımızda yine asfaltlama çalışmamız da devam etmektedir. Çalışmalarımız bunlarla sınırlı kalmayıp Başkanımızın talimatları doğrultusunda tüm mahallelerimizde devam etmektedir." dedi.

Kozan'da Asfaltlama ve Kanalizasyon Çalışması Sürüyor
Kozan'da Asfaltlama ve Kanalizasyon Çalışması Sürüyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Kozan'da Asfaltlama ve Kanalizasyon Çalışması Sürüyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret