Kozan Zabıta Müdürlüğü'nden 186. Yıla Pastalı Kutlama - Son Dakika

Kozan Zabıta Müdürlüğü'nden 186. Yıla Pastalı Kutlama

07.09.2012 17:30
Kozan Zabıta Müdürlüğü'nden 186. Yıla Pastalı Kutlama, System.String[]

Adana'nın Kozan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, teşkilatın kuruluşunun 186.yıl dönümünü pasta keserek kutladı.

Adana'nın Kozan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, teşkilatın kuruluşunun 186. yıl dönümünü pasta keserek kutladı.

Törende konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Söğüt, "Zabıta teşkilatının kuruluşunun 186. yıl dönümü nedeniyle bir aradayız. Zabıta Müdürlüğü personelimize ilçemizde gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum." dedi.

Kozan Belediyesi Zabıta Müdürü Mutlu Dağlı ise "Bugün mutlu günümüz, ancak geçtiğimiz günlerde değerli bir mesai arkadaşımız kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Tüm mesai arkadaşlarımın Zabıta Haftası'nı kutluyorum." diye konuştu.

Konuşmaların ardından programa katılan heyet pasta keserek hatıra fotoğrafı çektirdi. Program sonunda Zabıta Müdürü Dağlı tebrikleri kabul etti.

Kozan Zabıta Müdürlüğü'nden 186. Yıla Pastalı Kutlama

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Kozan Zabıta Müdürlüğü'nden 186. Yıla Pastalı Kutlama - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Leipzig maçında sakatlanan Başakşehir'li Caiçara, hastaneye kaldırıldı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı