Kozanlı kadın güreşçiler Milli Takım kampında - Son Dakika

Kozanlı kadın güreşçiler Milli Takım kampında

08.10.2020 11:30
Kozanlı kadın güreşçiler Milli Takım kampında, System.String[]

Adana'nın Kozan ilçesinde korana virüs tedbirleri nedeniyle pandemi sürecinde yastıkları rakip battaniyeleri minder yapan kadın güreşçiler Milli Takım kapına davet edildi.

Adana'nın Kozan ilçesinde korana virüs tedbirleri nedeniyle pandemi sürecinde yastıkları rakip battaniyeleri minder yapan kadın güreşçiler Milli Takım kapına davet edildi.

İzmir'deki Milli Takım kampına, 2020 Yıldızlar Türkiye Şampiyonu aynı zamanda 2019 Minikler Türkiye Şampiyonu Haticenur Sarı, Gençler Türkiye ikincisi Nazmiye Budak, Gençler Türkiye üçüncüsü Münevver Atlı ve Gençler Türkiye beşincisi ve ayni zamanda 2019 Yıldızlar Türkiye ikincisi Zeliha Alsan davet edildi. Sporcular aylardır evde gerçekleştirdiği çalışmaları kampta daha da geliştirerek hedeflerinin olimpiyatlarda Türk Bayrağını dalgalandırmak olduğunu söyledi.

Antrenör Tuğba Yılmaz ise sporcuların büyük bir azimle çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, "Milli Takım kampına katılmaları onlar için büyük bir motivasyon ve moral oldu" dedi. - ADANA

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Kozanlı kadın güreşçiler Milli Takım kampında - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde 13. kattan beton zemine düşen genç, doğum gününde hayatını kaybetti Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı 1,5 yıl önce trafik kazası nedeniyle öldüğü sanılan sürücünün başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı Bakan Çavşuğlu'nun Alman mevkidaşıyla ortak basın toplantısına Mesut Özil diyaloğu damga vurdu