Kozluk Belediyesinden Altyapı Çalışması - Son Dakika

Kozluk Belediyesinden Altyapı Çalışması

12.04.2017 16:42
Kozluk Belediyesinden Altyapı Çalışması, System.String[]

Kozluk Belediyesi, ilçede altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

Kozluk Belediyesi, ilçede altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Mehmet Veysi Işık, yaptığı açıklamada, ilçenin yaşanabilir bir kent haline getirilmesi için altyapı çalışmalarına önem verdiklerini söyledi.

Tepecik, Aşağı Güneşli ve Yamaçlı mahallerini kent merkezine bağlayan yolu Çetin Emeç Caddesine bağlayacaklarını belirten Işık, "Yolun altyapı çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Hedefimiz, görev süremiz boyunca her yönüyle yaşanılabilir bir Kozluk inşa etmektir." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kozluk Belediyesinden Altyapı Çalışması - Son Dakika


Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Yağmur Sarnıç'tan çocuk özlemi çeken Seren Serengil'e sert sözler Ağrı-İran sınırındaki 81 kilometrelik güvenlik duvarı projesi sona erdi Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Eşinin terk ettiği koca, 7. kata çıkıp intihara teşebbüs etti! Vatandaşlar film izler gibi izledi Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı