Kozluk'ta "Cehaletin 15 Temmuz Darbesi" Resim Sergisi Açıldı - Son Dakika

Kozluk'ta "Cehaletin 15 Temmuz Darbesi" Resim Sergisi Açıldı

03.11.2016 12:22
Kozluk'ta

Batmanın Kozluk ilçesinde Kozluk Anadolu Lisesi tarafından "Cehaletin 15 Temmuz Darbesi" adlı resim sergisi açıldı.

Kozluk'ta anlamlı bir etkinlik

"Cehaletin 15 Temmuz Darbesi" adlı resim sergisi Batmanın Kozluk ilçesinde yoğun ilgi görüyor.

Kozluk ilçesinde 2 gün önce açılan "Cehaletin 15 Temmuz Darbesi" adlı resim sergisi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Kozluk Anadolu Lisesinin düzenlediği sergiye Kozluk Kaymakamı Orhan Aktürk, Belediye Başkanı Mehmet Veysi Işık, ilçe kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Sergide, hain darbe girişimine karşı vatandaşların gösterdiği kahramanlıklar ve darbecilerin insanlara yönelik zulümleri anlatan resimler yer aldı.

Sergide oldukça duygulu anlar yaşanırken, Kozluklu vatandaşlardan Mehmet Emin Çelik, yaşananların bariz bir zulüm olduğunu belirterek "Memleketi bu hale koyanların, memleketimizi karanlığa sürükleyenlerin sonu dünya ve ahrette hüsran olacaktır. Bir insan nasıl olurda silahsız vatandaşa ateş edebilir, tankla üzerinden geçebilir, hatta düşman ülke askerlerinin bile yapamayacağı uçaklarla bombalayabilir. Bu ihanetin bertaraf edilmesiyle herkes güven içindedir. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan olmak üzere, millet ve memleket sevdalılarının bu direnci kutsaldır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum" dedi.

Kozluk'ta Cehaletin 15 Temmuz Darbesi Resim Sergisi Açıldı

- Kaynak: Temsilci

Son Dakika Yerel Kozluk'ta 'Cehaletin 15 Temmuz Darbesi' Resim Sergisi Açıldı - Son Dakika


Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Yağmur Sarnıç'tan çocuk özlemi çeken Seren Serengil'e sert sözler Nice'te teknik direktör Patrick Vieira'nın görevine son verildi Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Son Dakika! Türkiye'den Çin'e gidecek ilk ihracat treni bugün İstanbul'dan yola çıkıyor