Kozluk'ta Çiftçilere Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika

Kozluk'ta Çiftçilere Bilgilendirme Toplantısı

Kozluk'ta çiftçilere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Kozluk'ta Çiftçilere Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]

Kozluk'ta çiftçilere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık ilçe Müdürlüğünde görevli ziraat mühendisi ve veteriner hekimlerce, köy köy gezilerek çiftçilere tarımsal destekleme, kooperatifçilik ve yem bitkileri desteklemeleri gibi konularda mevzuat doğrultusunda bilgi verildi.

Eğitim çalışmalarına katılan Ziraat Mühendisi İsmail Hakkı Sağlam, köy ziyaretleri kapsamında çiftçilerin sorunlarını dinlediklerini belirterek, tarım sektörünü geliştirmek amacıyla çiftçilere yönelik bu çalışmanın sürdürüleceğini söyledi.

- BATMAN

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:40 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kozluk'ta Çiftçilere Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'daki dolu yağışından çarpıcı görüntüler 2 çocuk annesi kadın, uzaklaştırma kararı aldığı eşi tarafından öldürüldü Hastanenin önünde dakikalarca can çekişti! Hastane personelinin ilgilenmediği adam oracıkta can verdi Öğrencilerine ders anlatmak için çıktığı tepede, kalp krizinden öldü Doğada kendiliğinden yetişen ve bin bir derde deva olan aluç meyvesi kilosu 10 liradan satılıyor Son Dakika: Bakan Albayrak Yeni Ekonomi Programı'nı açıkladı! İşte Türkiye'nin 2020-2023 hedefleri Caner Erkin, 2.5 milyon TL değerindeki yeni aracıyla kameralara yansıdı MasterChef Duygu'dan canlı yayında şoke eden itiraf: Dayak yedim ve aldatıldım