Kozluk'ta Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Kozluk'ta Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı

24.11.2014 17:54
Kozluk'ta Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Batman'ın Kozluk ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Kasım ayı toplantısı yapıldı.

Batman'ın Kozluk ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin Kasım ayı toplantısı yapıldı.

Kozluk Belediyesi'nde gerçekleşen toplantıda, Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2014 yılı hesapları, yıl içresinde yapılan çalışmalar ve harcamalar ile 2015 yılı tahmini bütçesi görüşüldü.

Toplantıda konuşan Orhan Aktürk, kamu kaynaklarının yerinde kullanılması ve hizmetlerin öncelik sırasına göre yapılması için gayret göstereceklerini söyledi.

İlçeye yapılan kamu yatırımlarına değinen Aktürk, şöyle konuştu:

"İlçemize bağlı 68 köy  ve 115 mezramız bulunmaktadır. Sene başından buyana devam eden altyapı çalışmalarımızdan bazılarını tamamladık. Yol, su, okul onarımları, yeni derslikler, cami, taziye evleri ve meyveciliği geliştirme adına sayısız çalışmamız oldu. Birçok köyün ulaşım ve içme suyu sorununu giderdik. 2015 yılı içinde ilçe merkezinde kız öğrenciler için bir yurt yapmayı hedefliyoruz. Bütün sorunları imkanlar dahilinde birer bire çözeceğiz."

Toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Veysi Işık, birlik encümenleri ve muhtarlar katıldı. - Batman

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kozluk'ta Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Göztepe'ye evinde 1-0 mağlup olan Sivasspor'un galibiyet hasreti 5 maça çıktı Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Edirne'de kar yağışı etkisini göstermeye başladı Son Dakika: Türkiye'de 30 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 188 kişi vefat etti, 31 bin 219 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Hafta sonu restoran ve kafeler, paket servis haricinde hizmet veremeyecek İran Devrim Muhafızları Komutanı Muslim Shahdan, İHA saldırısında öldürüldü EDHO dizisi ekibine saldıran şüphelilerden kafa karıştıran ifade: Mağdur biziz, Oktay Kaynarca ölümle tehdit etti ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı