Kozluk'ta Öğrenciler, 2012 Yeni Yılı Takvimi Hazırladı - Son Dakika

Kozluk'ta Öğrenciler, 2012 Yeni Yılı Takvimi Hazırladı

19.01.2012 16:20
Kozluk'ta Öğrenciler, 2012 Yeni Yılı Takvimi Hazırladı, System.String[]

Batman'ın Kozluk ilçesi öğrenciler yeni yıl takvimi hazırladı.

Batman'ın Kozluk ilçesi öğrenciler yeni yıl takvimi hazırladı.

İlçede, Tepecik YİBO Edebiyat Kulübü öğretmen ve öğrencileri çocukluk teması çalışması kapsamında 2012 yılı hatıra takvimi çalışmasını tamamlayarak, takvimi velilere dağıttı.

Tepecik YİBO İlköğretim Okulu Edebiyat Kulübü Öğretmenleri M. Reşit Belem,

"2011-2012 eğitim öğretim döneminde öğrencilerimize güzel bir hatıra olması düşüncesiyle yaprakları fotoğraflarla süsleyip güzel bir takvim hazırladık. Hoş bir seda bırakmak amacıyla düşündüğümüz hatıra takvimi öğrencilerimiz tarafından velilerimize dağıtılmaya başlandı" dedi.

- BATMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kozluk'ta Öğrenciler, 2012 Yeni Yılı Takvimi Hazırladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı