Son Dakika Haberleri: Kozluk'ta Öğrenciler 5 Boyutlu Sinema ile Buluştu

Kozluk'ta Öğrenciler 5 Boyutlu Sinema ile Buluştu

7 yıl önce

Batman'ın Kozluk ilçesine bağlı Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu öğrencileri, 5 boyutlu sinema izleme fırsatı buldular.

Kozluk'ta Öğrenciler 5 Boyutlu Sinema ile Buluştu, System.String[]
Batman'ın Kozluk ilçesine bağlı Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu öğrencileri, 5 boyutlu sinema izleme fırsatı buldular.

Okul Müdürü Kamuran Kılınç tarafından düzenlenen gezi kapsamında öğretmenleri ile Batman'a gelen 38 öğrenci Batman Fen Lisesi ve Türk Telekom Anadolu Lisesinde okuyan öğrencilerle bir araya geldi.

Gezi süresince öğrenciler ilk kez 5 boyutlu sinema izleme ve lunaparkta çarpışan arabalara binip eğlenme fırsatı buldular.

Okul Müdürü Kamuran Kılınç yaptığı açıklamada, bu tür etkinliklerin çocukların gelişimine önemli katkısı olduğunu belirterek, geziye katılan 38 öğrencinin ufkunun geliştiğine inandıklarını söyledi.

Bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini ifade eden Kılınç, ulaşım konusunda kendilerine katkı sunan Kozluk Kaymakamlığı ve Belediyeye teşekkür ettiklerini belirtti.

- BATMANKar Yağışı, İstanbul'a Çarşamba Günü Yeniden Geliyor CHP'de Gözlerin Çevrildiği İsmin 3 Şartı Kılıçdaroğlu'nu Çileden Çıkardı: Bir Daha Duymayayım

AK Parti Genel Merkezinden 'Bayrak' Açıklaması: Cumhurbaşkanımızın Bizi Ters Köşe Yapacağını Bilemedik