Kozluk'ta Öğrenciler İçin Sinema Gösterimi - Son Dakika

Kozluk'ta Öğrenciler İçin Sinema Gösterimi

19.01.2012 16:21
Kozluk'ta Öğrenciler İçin Sinema Gösterimi, System.String[]

Batman'ın Kozluk ilçesinde Çok Programlı Lisesi'nde okuyan 227 kız öğrenci kapasiteli pansiyonda sosyal ve kültürel çalışmalar kapsamında sinema günleri düzenlenecek.

Batman'ın Kozluk ilçesinde Çok Programlı Lisesi'nde okuyan 227 kız öğrenci kapasiteli pansiyonda sosyal ve kültürel çalışmalar kapsamında sinema günleri düzenlenecek.

Çok Programlı Lisesi Okul Müdürü Mehmet İsen, yaptığı açıklamada, 227 kız öğrenci kapasiteli kız pansiyonunda öğrencilerin odaları, banyoları ve yemekleri ile kız öğrencilerinin evlerini aratmayacak şekilde dizayn edildiğini söyledi.

Pansiyondaki öğrenciler için "Yıldızlar Kozluk'ta Parlıyor" projesini hayata geçirdiklerini kaydeden İsen, "Öğrencilerimizin nitelikli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla sosyal ve kültürel etkinliklere ağırlık vermeye başladık. Başlattığımız Sinema Günleri ile kız öğrencilerimiz haftada bir defa olmak üzere sinema salonumuzda sinema filmi izleyecekler" dedi.

- BATMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kozluk'ta Öğrenciler İçin Sinema Gösterimi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ruhani ile telefonda görüştü! Azerbaycan-Ermenistan gerilimi ele alındı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!