Kozluk'ta Şehit Polis Nedim Erbay Kütüphanesi Açıldı - Son Dakika

Kozluk'ta Şehit Polis Nedim Erbay Kütüphanesi Açıldı

09.02.2018 19:02
Kozluk'ta Şehit Polis Nedim Erbay Kütüphanesi Açıldı, System.String[]

Batman'ın Kozluk ilçesinde, Şehit Polis Nedim Erbay adına düzenlenen Z- Kütüphane törenle yapıldı.

Batman'ın Kozluk ilçesinde, Şehit Polis Nedim Erbay adına düzenlenen Z- Kütüphane törenle yapıldı.

İçişleri Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında Batman Emniyet Müdürlüğünce Kozluk Kız Yatılı Bölge Ortaokulunda kurulan kütüphanenin açılışına, Vali Ahmet Deniz, Batman Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Dede, Kaymakam Osman Bilici, Kozluk Belediye Başkanı Mehmet Veysi Işık, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Bakçepınar ve diğer yetkililer katıldı.

Vali Deniz, törende yaptığı konuşmada, kütüphaneye şehit polis memuru Nedim Erbay adının verilmesinin anlamlı olduğunu söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na da değinen Deniz, "Hainler ne yaparlarsa yapsınlar bu milleti dize getiremeyeceklerini hep beraber dünyaya haykırıyoruz. Çanakkale'de saldırdılar, dize getiremediler. O gün bu milleti dize getiremeyenler, 15 Temmuz'da içimizde yetişen hainleri üzerimize saldılar, aynı şeyi bölücü terör örgütü içinde yapıyorlar. Şimdi ülkemizin Güneyinde bir terör koridoru oluşturmaya çalışıyorlar. Bizim Zeytin Dalı Harekatımız Kürt kardeşlerimize yapılan bir operasyon değildir. Tamamen terör örgütlerine karşı yapılan bir operasyondur." dedi.

Vali Deniz ve beraberindekiler daha sonra açılışı yapılan kütüphaneyi gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kozluk'ta Şehit Polis Nedim Erbay Kütüphanesi Açıldı - Son Dakika


Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Yağmur Sarnıç'tan çocuk özlemi çeken Seren Serengil'e sert sözler Ağrı-İran sınırındaki 81 kilometrelik güvenlik duvarı projesi sona erdi Yaşlı adam sokakta fenalaşıp hayatını kaybetti! Eşinin son bakışı yürek burktu Dünyanın dört gözle beklediği Pfizer-BioNTech'in koronavirüs aşısında üretim yarıya düşürüldü Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı