Krakeri solu borusuna kaçan 7 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti - Son Dakika

Krakeri solu borusuna kaçan 7 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

16.11.2021 11:24

Adana'da babasının cep telefonundan video izlediği sırada yediği krakeri soluk borusuna kaçıran 7 yaşındaki Muzaffer Gül, bir anda fenalaşıp, yere yığıldı. Küçük çocuk, kaldırıldığı hastanede doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı.

İki gün önce Sarıçam ilçesine bağlı Kızılkaş Mahallesi'nde meydana gelen olayda 3 çocuklu Sultan- Aykut Gül çiftinin oğulları Muzaffer Gül, iddiaya göre, evde akşam babasının cep telefonunu alarak, video izlemeye başladı. Bir yandan da elindeki krakerden yiyen Muzaffer'in bir süre sonra nefesi kesildi ve uzandığı koltuktan yere yığıldı.

MAALESEF KURTARILAMADI

Oğlunun fenalaştığını fark eden Aykut Gül, hemen kendi aracıyla özel hastaneye götürdü. Soluk borusuna kraker kaçtığı anlaşılan Gül, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Küçük çocuğun cansız bedeni, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

"VİDEO İZLEYİP GÜLÜYORDU, YERE YIĞILDI"

Adana Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemlerin ardından Muzaffer Gül'ün cenazesi, dün öğleden sonra ailesine teslim edildi. Oğlunun cenazesini almaya gelen Aykut Gül, "Yemeğini yedikten sonra elindeki çubuk krakerle gülerek telefondan video izliyordu. Bir anda telefon elinden düştü sonra yere yığıldı. Hastaneye yetiştirdik ama rahmetli oldu?" dedi.

OTOPSİ YAPILACAK

Muzaffer Gül'ün cenazesi, Kızılkaş Mezarlığı'nda gözyaşlarıyla toprağa verildi. Küçük çocuğun kesin ölüm nedeni, otopsi sonucu belli olacak.

YORUMLAR
500

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Krakeri solu borusuna kaçan 7 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti - Son Dakika


Advertisement