Kral Tanju Spor Özel de - Son Dakika

Kral Tanju Spor Özel de

18.02.2012 15:59
Kral Tanju Spor Özel de
, System.String[]

Siirt Spor Külüp Başkanı Kral Lakaplı Tanju Çolak Kanal 56'da spor özel programında özel açıklamalarda bulundu.

TANJU ÇOLAK KANAL 56'DA ŞİMŞEK VE YILMAZ'IN SORULARINI YANITLADI

Spor Özel Programına konuk olan Başkan Tanju Çolak Soner Yılmaz ve Ayşegül Şimşek'in sorularını yanıtladı Çolak; Siirt Spor'un başına geçtiğinde takımla bir konuşma yaptığını ve iddialı bir takım olduklarını belirterek futbolcularına bugünden sonra maçlara ciddiyetle çıkmanızı istiyorum ya iyi oynar takımda kalırsınız ya da yollarımız ayrılır dediğini belirtti.

Başkan Çolak; Büyük paralarla alınan futbolculara baktım, beklediğim performansı çoğunda göremedim. 14 futbolcuyla yollarımızı ayırmak zorunda kaldık 12 yeni arkadaşımızı kadromuza dahil ettik.

Şu anda takımda bir uyum sorunu olabilir ama yaklaşık üç haftadır teknik direktörümüz Yücel Çolak sayesinde maçlarımızı kazanarak yolumuza devam ediyoruz amacımız play of'a kalmak bunun için var gücümüzle çalışacağız.

Başkan Çolak; Taraftarımız takımını kucaklarsa çok daha iyi yerlere geleceğini ve taraftarı olmayan bir takımın asla şampiyon olamayacağının altını çizdi. Bunun yanında Çolak; Jet pa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz'e Siirt'e ve Siirt Spora yapmış olduğu büyük katkılardan dolayı teşekkür etti ve Siirtli vatandaşların Sayın Akgündüz'ün memleketine yapmış olduğu katkıları görmesini ve destek vermelerini istedi.Akgündüz'ün çok yakında Siirt'e 52 katlı konutlar yapacağını,belediye'ye yeni bir hizmet binası yapacaklarını,yer tahsis edilirse hemen bir altyapı tesisi kuracaklarını ve yarım kalan İMZA otomobil projesini yeniden devam ettireceklerini belirtti.

Buna karşılık program sorumlusu Soner Yılmaz Sayın Akgündüz'ün daha önce ki açıklamaklarında yer verdiği Siirt'e yeni bir stad, ve otel, çalışmalarının ne aşamada olduğunu vatandaşında kendi sininde merak ettiğini söylemesi üzerine Başkan Çolak tepki gösterdi, Yılmaz bugünden sonra verilen vaatler en azından başlandıktan sonra vatandaşlarımıza aktarılırsa sizin için daha hayırlı olacağını vurguladı. Siirt halkına sevgi selamlarını sunup onları çok sevdiğimi söyleyen Başkan Çolak, Siirt halkıyla bir bütün olarak Siirt'e güzellikler sunmak istiyorum ve bu güzellikleri sunacak olan sevgili Jet-pa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz'e de sevgi selamlarımı yolluyorum dedi.

Kral Tanju Spor Özel de </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kral Tanju Spor Özel de - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek