Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü - Son Dakika

Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü

18.04.2021 21:28

İngiltere, Kraliçe 2. Elizabeth'in eşi Prens Philip'i dün son yolculuğuna uğurladı. Tüm dünyanın gözü çevirdiği cenaze töreninde Kraliçe'nin elinden bir türlü düşürmediği ve merak konusu haline geldiği çantasının sırrı da çözüldü. Yabancı kaynaklardan edinilen bilgiye göre Elizabeth'in çantasının içinde eşine ait eşyaların ve birlikte çekilmiş fotoğraf karelerinin olduğu ortaya çıktı.

İngiltere, Kraliçe 2. Elizabeth'in 99 yaşında hayata veda eden 73 yıllık eşi Prens Philip'i, dün büyük bir törenle son yolculuğuna uğurladı. Törenin en dikkat çeken ismi ise kuşkusuz Philip'in eşi Kraliçe Elizabeth oldu.

Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN İZLENDİ

Windsor Kalesi'nde bulunan St. George's Şapeli'nde düzenlenen tören, dünyanın dört bir noktasında canlı şekilde izlendi. Herkesin gözünü çevirdiği törende ise Kraliçe 2. Elizabeth'in törenin başından sonuna kadar elinden bir an olsun bırakmadığı çantası dikkatleri çekti.

Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü

EŞYALARINI YANINDA TAŞIDI

Daily Mail'in haberinden edinilen bilgiye göre Kraliçe Elizabeth eşi Prens Philip'in eşyalarını cenaze boyunca bu çantada taşıdı. Habere göre Kraliçe, eşi ile düğün fotoğrafını, Prens'in mendilini ve ikilinin Malta günlerinde çektirdiği fotoğraf karesini yanından bir an olsun ayırmadı.

Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü

Son Dakika Magazin Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kılıçdaroğlu'ndan hükümete çağrı: Esnaf zorda, bayram öncesi iki gün kontrollü açalım Kılıçdaroğlu'ndan hükümete çağrı: Esnaf zorda, bayram öncesi iki gün kontrollü açalım Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İsrail çağrısı: BM girişimlerini derhal başlat Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İsrail çağrısı: BM girişimlerini derhal başlat Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kudüs diplomasisi! Kuveyt Emiri ve Ürdün Kralı ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kudüs diplomasisi! Kuveyt Emiri ve Ürdün Kralı ile görüştü Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu Burak Yılmaz'ın Lyon'a frikiği Nisan ayının en güzel golü seçildi Burak Yılmaz'ın Lyon'a frikiği Nisan ayının en güzel golü seçildi Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği Feyzi İşbaşaran'dan yeni yanıt: Adamın 4 saat tutulduğu odada altına işedi Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği Feyzi İşbaşaran'dan yeni yanıt: Adamın 4 saat tutulduğu odada altına işedi Boş arsaya terkedilen 4 günlük bebek, hastanede yaşamını yitirdi Boş arsaya terkedilen 4 günlük bebek, hastanede yaşamını yitirdi Cami hoparlöründen beddua gibi kaside! Soruşturma başlatıldı Cami hoparlöründen beddua gibi kaside! Soruşturma başlatıldı
Advertisement