Kreş Bronx'ta - Son Dakika

Kreş Bronx'ta

09.04.2012 11:57
Kreş Bronx'ta

Kreş ile unutulmaz dakikalar yaşamak için 14 Nisan Cumartesi günü yine Bronx'ta buluşalım! Kapı Açılışı: 21:00

Bilet Fiyatları: Tam 25 TL, Öğrenci 20 TL

KREŞ kimdir? 

Gözleri olup görmeyenlere, kulakları olup duymayanlara müziğin en Kreş, sözün en 'Çıplak' hali!

 Çanakkale'li grubun ikinci albümü KREŞ ÇIPLAK 
, Ali Güçlü Şimşek prodüktörlüğünde yayınlandı. Grup bu albümlerinde dinamik bir sounda sahip olan 'Tuzak', 'Özgürlük', 'Şehrazat' gibi şarkılarla birlikte 'Gül Açan Dudaklar' ve 'Laf Aramızda' gibi balladlara imza attı. 

2007 yılında 'Zaman Yok' isimli ilk albümlerini Tarkan Gözübüyük prodüktörlüğünde yayınlayan Kreş, 'Terli ve Kirli', 'Yarım Kalan Şarap', 'Zaman Yok' gibi başarılı hit şarkılara imza atmıştı. Serkan Ferat, Ufuk Özcan ve Emrah Atay'dan oluşan Kreş, hayata farklı açılardan girerek yeni fikirlerle müziklerini besliyorlar. Duyulmak istenmeyen ya da duyulamayacak sözlere de değinen grup 'Kreş Çıplak'ta bunu tüm açıklığıyla gözler önüne seriyor.

Tüm enstrümanların canlı çalındığı albümde söz ve müzikler Kreş'e ait olunca dinleyicilerin ruhları rahattan hazırola geçiyor. Kendi içlerine özgür yolculukları ve varoluş kaygılarını, güçlü ve zengin bir rock sounduyla birleştiriyor Kreş. 

Sembolik ve melankolik tuzakları, laf cambazları, geçmiş ve geleceğe avaz avaz özgürlükleri, rehin alınmış aşkları ve müziklerine inandıkları hayat var müziklerinde. Gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlattıkları umut içeren sözleri var yeni albümlerinde. Umut varsa hayat var! Bu yüzden gözlerini karartıp, 'Kreş Çıplak' çıktı yola
.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı gözaltında İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı gözaltında Çanakkale balı Avrupa yolcusu Çanakkale balı Avrupa yolcusu Hakkında 11 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheli Gelibolu'da yakalandı Hakkında 11 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheli Gelibolu'da yakalandı

Son Dakika Güncel Kreş Bronx'ta - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement