Son Dakika Haberleri: Kreşteki İhmal 2 Yaşındaki Çocuğu Hastanelik Etti

Kreşteki İhmal 2 Yaşındaki Çocuğu Hastanelik Etti

1 ay önce

İstanbul Bağcılar'da Selami-Derya Yazar çifti, 2 yaşındaki çocukları Rüzgar'ı bir kreşe yazdırdı. Küçük çocuk kreşteki 3. gününde hastanelik oldu. Aile kreşten şikayetçi oldu.

İstanbul Bağcılar'da bir kreşte öğretmen çocukları sınıfta bir süre yalnız bıraktı. İşte o ihmal kreşte 2 yaşındaki Rüzgar'ın yüzünden yaralanmasına neden oldu. Aile hem öğretmenden hem de kreş yönetiminden şikayetçi oldu.

"OĞLUNUZ YÜZÜNDEN YARALANDI"

Anne Derya Yazar, oğlunu kreşe bıraktıktan 1 saat sonra kreş yetkilileri tarafından gelen telefonla şoke oldu. Yetkililer, "Oğlunuz yüzünden yaralandı, gelmeniz lazım" demesi üzerine anne Yazar koşarak kreşe geldi. Oğlunu yaralı halde gören Derya Yazar, "Dünyam başıma yıkıldı, şok oldum" diyerek tepkisini dile getirdi. İddiaya göre Rüzgar, boyama dersinde sınıftaki diğer çocuklarla oyun oynarken bu hale geldi. Ancak yaşanan olayda ailenin üzerinde durduğu önemli bir durum var; o da ihmal! Aile, öğretmenin çocukları nasıl yalnız bırakabildiğine anlam veremiyor. Aile hem öğretmenden hem de kreş yönetiminden şikayetçi oldu.


YORUMLAR


İş Kadını Leyla Alaton: Erdoğan'ı Son Derece Feminist Buluyorum İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Ünlü Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Kapı Kapı Dolaşıp AK Parti Adayına Oy İstedi