Son Dakika Haberleri: Kriz Geçiren Sudanlı Bürokrat, Türk Arkadaşının Yanağını Kopardı

Kriz Geçiren Sudanlı Bürokrat, Türk Arkadaşının Yanağını Kopardı

7 ay önce

İstanbul'da Sudanlı bürokrat, Türk arkadaşı ile restorana gitti. Otele döndükleri sırada, Sudanlı bürokrat bir anda kriz geçirdi ve arkadaşının yanağını ısırarak büyük bir parça kopardı.

Kriz Geçiren Sudanlı Bürokrat, Türk Arkadaşının Yanağını Kopardı, System.String[]

İstanbul'da Sudanlı bürokrat, Türk arkadaşıyla Eyüp'te geziye çıktı. İkili birlikte alkol aldıktan sonra Sudanlı bürokratın oteline gitti. O sırada kriz geçiren Sudanlı, arkadaşının yanağını ısırarak yumurta büyüklüğünde parça koparttı.

SUDANLI BÜROKRAT TÜRK ARKADAŞIYLA EYÜP'E GİTTİ

Akıllara durgunluk veren olay geçtiğimiz hafta Eyüp Pierre Loti'de meydana geldi. İddiaya göre; Sudanlı bir bürokrat olan 42 yaşındaki Abouna Issa Hassan M., kendisini ağırlayan turizmci işadamı Mehmet Akif Deveci ile bir restorana gitti.

ALKOL SONRASI KRİZ GEÇİRDİ

Restoranda birlikte alkol alan Mehmet Akif Deveci, arkadaşı olan Abouna Issa Hassan M.'yi Eyüp Pierre Loti'deki kaldığı oteline bıraktı. Tam o sırada, Abouna Issa Hassan M., titremeye ve krize girmeye başladı.

YANAĞINDAN YUMURTA BÜYÜKLÜĞÜNDE PARÇA KOPARDI

Deveci, Sudanlı arkadaşını sakinleştirmek için tutmaya çalıştı. Abouna Issa Hassan M., arkadaşı Deveci'yi kucaklayıp yanağından ısırdı. Yanağından neredeyse yumurta büyüklüğünde bir parça kopan iş adamı Mehmet Akif Deveci olay yerine çağrılan bir ambulans ile Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

ALELACELE ÜLKESİNE DÖNDÜ

Yanağının bir bölümünü kaybeden turizmci Mehmet Akif Deveci tedavi altına alındı. Sudan'da kamu görevlisi olan arkadaşı Abouna Issa Hassan M.'den ise şikayetçi olmadı. Hassan M. de yaşanan vahim olay sonrası alelacele ülkesine döndü.

(Kaynak: Akşam)


YORUMLAR


2 Milyon Lira Mirası 9 Ayda Bitiren Adanalı, Hırsızlık Yaparken Yakalandı Kayserili Esnaf Bulduğu Parayı, Miktarını Söyleyene Verecek

ABD Başkanı Donald Trump: Rus Uçağını Suriye'nin Düşürdüğü Değerlendiriliyor