Krv Meclis Üyesi Ünal Yeniden Aday Olmayacak - Son Dakika

Krv Meclis Üyesi Ünal Yeniden Aday Olmayacak

30.05.2016 18:38
Krv Meclis Üyesi Ünal Yeniden Aday Olmayacak, System.String[]

Almanya'da, Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyalet Meclisi Üyesi Arif Ünal, 2017'nin Mayıs ayında yapılacak Eyalet Parlamentosu seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

Almanya'da, Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyalet Meclisi Üyesi Arif Ünal, 2017'nin Mayıs ayında yapılacak Eyalet Parlamentosu seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

Yeşiller Partisi'nden KRV Eyalet Meclisi üyesi olan Ünal, yaptığı yazılı açıklamada, kişisel nedenlerden dolayı böyle bir karar aldığını ve 14 Mayıs 2017'de yapılacak olan Eyalet Parlamentosu seçimlerinde adaylık başvurusunda bulunmayacağını ifade etti.

2010 yılından bu yana parlamentoda partisinin sağlık politikası sözcüsü ve uyum komisyonu başkanlığı görevini sürdürdüğünü anımsatan Arif Ünal, şunları kaydetti:

"Eyalet Parlamentosu üyesi olarak çalışmak ve insanlara hizmet etmek güzel bir duygu ve bunu zevkle yaptığım için de böyle bir karar almak pek kolay olmadı. 2010'dan bu yana Yeşiller olarak Kuzey Ren Vestfalya'da bir çok konuda önemli adımlar atabildik. Bu başarılardan gurur duymakla birlikte, şahsi nedenlerden dolayı böyle bir karar aldım.'

Ünal ayrıca, birlikte çalıştığı ve kendisine destek veren herkese teşekkür ettiğini de ifade etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Krv Meclis Üyesi Ünal Yeniden Aday Olmayacak - Son Dakika


Son Dakika

Azerbaycan'dan Fransa'ya Dağlık Karabağ notası! Büyükelçi, bakanlığa çağırıldı Son Dakika: Yerli koronavirüs aşısında gönüllülere ikinci doz uygulaması başladı Hekimoğlu Trabzon, Batuhan Karadeniz'in 3 gol attığı maçta Kayserispor'u eledi Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü