Ksü'de "1. Ulusal Kariyer Günleri" Düzenlendi - Son Dakika

Ksü'de "1. Ulusal Kariyer Günleri" Düzenlendi

12.01.2012 17:20
Ksü'de

(KSÜ) "1.Ulusal Kariyer Günleri ve Ekonomi Zirvesi" düzenlendi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde

(KSÜ) "1. Ulusal Kariyer Günleri ve Ekonomi Zirvesi" düzenlendi.

Dolphin Ajans Başkanı Nazmi Özkoyuncu, "Kariyer Topluluğu" öğrencilerinin KSÜ Osman Tekinel konferans salonunda düzenlediği programda, çağın mesleği reklamcılık ve stratejileri hakkında bilgi verdi.

Özkoyuncu, 1993 yılında Gaziantep'te yerel bir televizyon kanalında program yapımcılığı yaparak iş hayatına başladığını şimdi ise ulusal ve uluslararası televizyon kanalları için reklam filmleri hazırladığını belirtti.

Sinevizyon gösterisiyle üniversite öğrencilerine ajansı tarafından hazırlanan çeşitli reklam ve tanıtım filmlerinden örnekler gösteren Özkoyuncu, şunları kaydetti:

"Üretici ile tüketiciyi buluşturarak ürüne farkındalık arz ettiren reklamcılık çağımızın en önemli mesleğidir. Çünkü herkes üretir, reklam sattırır. Reklamcılıkta filmin iyi olması kadar, hedef kitlenin iyi tespit edilmesi, doğru slogan ve doğru sembollerinde hassasiyetle konumlandırılması gerekiyor. Prodüksiyon çalışması yapılan bir reklam filminin yan unsurları olan slogan ve semboller her zaman tamamlayıcı görev üstlenirler. Bu çalışmaları eksiksiz ve sihirli yapmak, hedef kitleye doğrudan ulaşmanızı sağlar."

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ksü'de '1. Ulusal Kariyer Günleri' Düzenlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Dolar 7,82 ile son iki haftanın en düşük seviyesini gördü Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Çoban uyuya kalınca kurtlar sürüye saldırdı: 30 koyun telef, 50'si kayıp 13 yaşındaki oğlu öldürülen anne: Bıçak görmeye dayanamıyorum Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin