Ksü'den Şiir Yarışması - Son Dakika

Ksü'den Şiir Yarışması

12.01.2012 18:20
Ksü'den Şiir Yarışması, System.String[]

(KSÜ), Dil ve Edebiyat Topluluğu tarafından "İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy" konulu şiir yarışması düzenlenecek.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

(KSÜ), Dil ve Edebiyat Topluluğu tarafından "İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy" konulu şiir yarışması düzenlenecek.

KSÜ'den yapılan yazılı açıklamada, Dil ve Edebiyat Topluluğu tarafından Mehmet Akif Ersoy'un ölümünün 75. yılında şiir yarışması düzenlendiği belirtildi.

Açıklamada, yarışmanın Ersoy'un hatırasını yaşatmak ve şiir alanında Türk edebiyatına yeni eserler kazandırmak amacıyla organize edildiği ifade edildi. Yarışmaya katılımın 24 Şubat'a kadar devam ettiği kaydedildi.

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ksü'den Şiir Yarışması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den tepki yağıyor: Şiddetle kınıyoruz Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz