Ksü ve Türk Telekom A.Ş. Arasında Protokol İmzalandı - Son Dakika

Ksü ve Türk Telekom A.Ş. Arasında Protokol İmzalandı

05.01.2012 14:40
Ksü ve Türk Telekom A.Ş. Arasında Protokol İmzalandı, System.String[]

(KSÜ) ile Türk Telekom A.Ş.arasında alt yapı çalışmaları kapsamında protokol imzalandı.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

(KSÜ) ile Türk Telekom A.Ş. arasında alt yapı çalışmaları kapsamında protokol imzalandı.

KSÜ'den yapılan açıklamada, üniversite ile Türk Telekomünikasyon A.Ş. arasında IP sanal santral tesisi, ücretlendirme, kullanım ve bakım protokolü imzalandığı bildirildi.

Protokol kapsamında üniversitenin il ve ilçe merkezlerindeki tüm akademik ve idari birimlerinde görüntülü ve görüntüsüz IP telefon uygulamaları gerçekleştirilebilecek.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Fatih Karaslan, üniversitenin iletişim alt yapısının en iyi şekilde dizayn edilmesi için çalıştıklarını ifade etti.

- KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ksü ve Türk Telekom A.Ş. Arasında Protokol İmzalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika! Anadolu Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası! 16 araç birbirine girdi, 8 yaralı var Son Dakika: Beşiktaş-Galatasaray derbisinde sahaya çıkacak 11'ler belli oldu ABD'nin eski Türkiye Büyükelçisi: S-400 krizi Türkiye-ABD ilişkilerine en büyük darbeyi indirdi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı F.Bahçe'nin anlaştığı Mesut Özil saat 00.15'te İstanbul'a gelecek Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor 2 bin 500 yıllık 'mezar oda' halen gizemini koruyor