Kto Meclis Toplantı Yapıldı - Son Dakika

Kto Meclis Toplantı Yapıldı

29.05.2012 19:20
Kto Meclis Toplantı Yapıldı, System.String[]

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Meclis Toplantısı yapıldı.

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Meclis Toplantısı yapıldı.

KTO Başkanı Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu, yaptığı konuşmada, eski KTO Başkanı Hasan Ali Kilci'nin bir süre önce istifa etmesinin ardından göreve seçilmesinde kendisine destek veren oda üyelerine teşekkür etti.

Odanın, üyelerin desteğiyle yola devam edeceğini belirten Mehmetbeyoğlu, Pınarbaşı ilçesinde saldırıyı kınadığını kaydetti.

Mehmetbeyoğlu'nun konuşmasının ardından söz alan Kadın Girişimciler Başkanı Oluş Molu da kadınların çalışma hayatında yeterince desteklenmediği belirterek,

"Ürettiğimiz projeler, kırsal kesimdeki kadınlar için çok önemli. Kadınların mesleki anlamda başarılı olmaları için finansal desteğe ihtiyaçları var. Sizlerden projelerimize destek olmanızı bekliyorum" dedi.

Toplantıdan önce, Sigortacılık Haftası dolayısıyla sektör temsilcilerine kokteyl verildi. Kokteylin ardından, AB Bilgi Merkezleri Koordinasyonu'nun düzenlediği öykü yarışmasında dereceye giren öğrencilere plaket verildi.

- KAYSERİ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kto Meclis Toplantı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Akkaya, küvet pozuna yapılan yoruma sinirlendi: Yahu bir uzayın şu sayfadan Acı tesadüf! Muhtarlar aynı kaderi paylaştı, ikisi de kalp krizi sonucu hayatını kaybetti Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun evinden deste deste para çıktı Otomotiv devleri Fiat ve Peugeot resmen birleşti Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Cani koca, kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşladı Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası çırılçıplak poz verdi Ananas yaprağından İHA üreten Malezyalı profesör, Türk üreticilerle çalışmak istiyor