Kto Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Kto Meclis Toplantısı Yapıldı

29.05.2012 18:32
Kto Meclis Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Kayseri Ticaret Odası meclis toplantısı yapıldı.

Kayseri Ticaret Odası meclis toplantısı yapıldı. Toplantıda Nisan ayında alınan kararlar okunup karara bağlandı.

Toplantının açılışını yapan ve toplantıyı yöneten meclis başkanı Bekir Adıyaman, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Hasan Ali Kilci'nin istifasını normal prosedüre göre verdiğini belirterek "Sayın başkanımız normal prosedür gereği istifasını odamıza sundu. Yönetim kurulu kendi içerisinde yeni bir yönetim kurulu başkanı seçti. Sayın başkanımız Mehmet Asaf Mehmet Beyoğlu yönetim kurulu başkanı olarak üzerine düşeni yapacaktır ve odamızı gerektiği gibi temsil edecektir. Ben meclis başkanı olarak kendisini tüm arkadaşlarım adına kutluyorum" diye konuştu.

Adıyaman, Pınarbaşı'da gerçekleşen talihsiz patlama olayı ile ilgili olarak tüm hainleri kınadıklarını sözlerine ekledi.

Meclis toplantısında AB Öykü yarışmasında dereceye giren öğrencilere, öğretmenlerine ve okul müdürlerine plaket ve ödülleri verildi. Yarışmada 1. olan Melikgazi Haluk Altop Anadolu Lisesi öğrencisi Rabia Özdoğan'a ödülünü KTO Başkanı Mehmet Asaf Mehmet Beyoğlu verdi.

Toplantıda daha sonra Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Oluş Molu, organik tarım hakkında kısa bir seminer verdi.

Molu'dan sonra kürsüye çıkan Ticaret Odası Başkanı Mehmet Asaf Mehmet Beyoğlu, Kayseri'de yapılacak olan projeleri ve odalarının çalışmalarını anlattı. - KAYSERİ

Kto Meclis Toplantısı Yapıldı
Kto Meclis Toplantısı Yapıldı
Kto Meclis Toplantısı Yapıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kto Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Vaka ve ölüm sayıları kontrolden çıkan İngiltere, ülkeye giriş-çıkışları kapatıyor '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı Türkiye'nin Kovid-19 aşı programındaki başarısı dünya gündeminde TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz