KTzn_91 eChampions League Finallerine katılmaya hak kazandı! - Son Dakika

KTzn_91 eChampions League Finallerine katılmaya hak kazandı!

04.05.2021 17:29
KTzn_91 eChampions League Finallerine katılmaya hak kazandı!, System.String[]

Başarılar 91Ktzn

Ülkemizi FIFA'da yurt içi ve yurt dışı arenada temsil eden başarılı oyuncu KTzn_91 eChampions League Finallerine katılmaya hak kazandı.

17 yaşındaki Digital Athletics oyuncusu ülkemizi UEFA'nın düzenlediği Finallerde Er_Caccia98 ile karşılaşacak. Bu turnuvanın ödül havuzu ise tamı tamına 280.000 Dolar.

Turnuvaya katılan oyuncular ve ülkeleri ise şu şekilde:

OliBoli7 (İsveç)

Er_Caccia98 (İtalya)

HHezerS (İtalya)

KTzn_91 (Türkiye)

EthxnH (İngiltere)

Neat (İspanya)

OliverPN (Danimarka)

OliverNoleReal (İsveç)

Turnuvanın diğer eşleşmeleri ise şu şekilde:

EthxnH - OliverPN

Neat - OliverNoleReal

HHezerS - RAKİBİNİ BEKLİYOR

OliBoli7 - RAKİBİNİ BEKLİYOR

Turnuva canlı olarak EA SPORTS FIFA Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Kanala hızlıca gitmek için tıklayabilirsiniz.

KTzn_91 eChampions League Finallerine katılmaya hak kazandı!

Kaynak: Playerbros

Son Dakika Gamegar KTzn_91 eChampions League Finallerine katılmaya hak kazandı! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam nasıl şampiyon olur? İşte o ihtimaller Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam nasıl şampiyon olur? İşte o ihtimaller Annesinin sevgilisini bıçaklayan 19 yaşındaki genç: Bana saldırdı, kendimi korudum Annesinin sevgilisini bıçaklayan 19 yaşındaki genç: Bana saldırdı, kendimi korudum Delta Havayolları yeni işe alımlara koronavirüs aşı zorunluluğu getirdi! Delta Havayolları yeni işe alımlara koronavirüs aşı zorunluluğu getirdi! Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Davutoğlu'ndan kendisine Davutoğlu'ndan kendisine "hain" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Konuşmak için aracıya ihtiyacımız yok Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı ABD'de Demokratlar arasındaki Filistin çatlağı büyüyor ABD'de Demokratlar arasındaki Filistin çatlağı büyüyor Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor
Advertisement