Kü Rektörü Aydın'a Ziyaretler - Son Dakika

Kü Rektörü Aydın'a Ziyaretler

19.06.2012 20:20
Kü Rektörü Aydın'a Ziyaretler, System.String[]

Kastamonu Üniversitesi'ne Kazakistan ve Kırgızistan'dan staj için gelen öğrenciler, Rektör Prof.Dr.Seyit Aydın'ı ziyaret etti.

Kastamonu Üniversitesi'ne Kazakistan ve Kırgızistan'dan staj için gelen öğrenciler, Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın'ı ziyaret etti.

Kazakistan Yabancı Diller ve Mesleki Kariyer Üniversitesi'nden 3 aylık staj için Kastamonu'ya gelen gelen ve stajlarının ardından ülkelerine dönecek olan 5 öğrenci ile Kırgızistan Manas Üniversitesi'nden staj için gelen 7 öğrenci, Rektör Aydın'ı makamında ziyaret etti.

Rektör Aydın, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, KÜ'nün web sitesine konulacak ilanlarla yurt dışından öğrenci alımı gerçekleştireceklerini belirterek, "Gelen öğrencilere Türkiye Türkçesiyle eğitim vereceğiz" dedi.

Aydın, Al- Farabi Kazak Devlet Üniversitesi'nden 11 yüksek lisans öğrencisi ve 22 öğretim üyesinin temmuz ayında Kastamonu'ya geleceğini kaydetti.

Ziyaretlerde Rektör Aydın öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Muhabir: Yasin Veysel Taslak/ Sinan Özmüş

Yayıncı: İbrahim Uyar - KASTAMONU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kü Rektörü Aydın'a Ziyaretler - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 607'ye yükseldi