Kuaförüm Sensin'de duygusal anlar! 1,5 ay önce annesini kaybeden Bülent Ersoy, hıçkırıklara boğuldu - Son Dakika

Kuaförüm Sensin'de duygusal anlar! 1,5 ay önce annesini kaybeden Bülent Ersoy, hıçkırıklara boğuldu

Yakın bir zaman önce hem annesini hem de en yakın dostu Nur Yerlitaş'ı aynı günde kaybeden Bülent Ersoy, jürilik yaptığı Kuaförüm Sensin'de hıçkırıklara boğuldu. Annesinin fotoğrafını her gece öptüğünü söyleyen Ersoy, "Arkamda dua okutacak kimsem kalmadı" dedi.

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin, dün 274. bölümüyle ekrana geldi. Geçtiğimiz nisan ayında annesi Necla Poyraz'ı kaybeden Bülent Ersoy, jüri üyesi olduğu Kuaförüm Sensin yarışmasında duygusal anlar yaşadı.

"ÇOCUĞUM YOK, KİMSEM YOK"

Bülent Ersoy, programdaki bir yarışmacının kendisi ile ilgili bir anısını anlatması ve kendisini mutlu ettiği için teşekkür etmesi üzerine duygusal anlar yaşadı. "70 yaşındayım ve tek başımayım çocuğum yok, kimsem yok. O yüzden insanları mutlu etmek istiyorum" diyen Diva, yakın zamanda kaybettiği annesinin acısını ve yaşadığı korkuları hıçkırıklarla ağlayarak paylaştı.

HERKESİ GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Annesinin kendisi için yerinin bambaşka olduğunu söyleyen ve her gece fotoğrafına bakarak ağladığını anlatan Bülent Ersoy, "Annemi çok özlüyorum" dedi. Diva, profesyonel olduğu için vazifesine devam ettiğini ama annesini kaybettikten sonra hayatta hiçbir beklentisinin kalmadığını da gözyaşlarıyla itiraf etti. Zeki Müren'in "Annem" şarkısına eşlik eden Diva hem ağladı hem de sevenlerini ağlattı.

"ARKAMDAN DUA OKUTACAK KİMSEM KALMADI"

Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Behiye Aksoy gibi en yakın dostlarını kaybettiğini hatırlatan Diva, annesiyle aynı günde ölen Nur Yerlitaş'ı anarak "Şimdi hepsi Zincirlikuyu'da, bir ben kaldım" ifadelerini kullandı.Vefat eden dostları için sürekli dua okuttuğunu söyleyen Ersoy, "Benim arkamdan dua okutacak kimsem kalmadı" diyerek herkesi yasa boğdu.

GÖZDE KANSU AĞLAMAKTAN KONUŞAMADI

Bülent Ersoy'un yaşadığı acı ve gözyaşları stüdyodaki herkesi derinden etkiledi, sunucu Gözde Kansu, Diva'yı teselli etmek için konuşmakta zorlanırken, tüm yarışmacılar ve Kuaförüm Sensin ekibi de duygusal anlar yaşadı.

YORUMLAR (36)
  • Alaeddin Yayla: Eğer Bülent Ersoy benden önce ölürse cenazesine katılacağım, arkasından hatimlerde okuyacağım. Çünkü ben dahil bir çok müslümanın yapamadığız Ezan okunurken gösterilmesi gereken saygıyı, hem gösterdi başkalarına da göstertdi. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ALİ: HASTASIYIM BÜLENT ERSOYUN MAZİDEKİ İMPARATOR........................................................................ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ALİ: HASTASIYIM BÜLENT ERSOYUN MAZİDEKİ İMPARATOR........................................................................ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

22:38 Ukrayna'da kan donduran olay! 68 yaşındaki Türk'ü öldürüp cansız bedenini 14 parçaya böldüler 21:21 Define kazısı sonucu yok olan Dipsiz Göl, rehabilitasyon sonrası eski haline döndü 21:12 Polise hakaret eden iki zorba ilk cezalarını aldı, diğer suçlardan yargılamalar devam edecek 19:56 Pencereden dışarıyı izleyen küçük Eflin, kör kurşunun kurbanı oldu 19:44 Kıbrıs'ta Rum Kesimi'nden ağır tahrik! Sınırlara ağır silahlı mevziler yerleştirdiler 19:18 Türkan Şoray ve Hülya Koçyiğit'in terzisinin dramı yürek dağladı 17:56 Adnan Oktar maske takmadığı için duruşma salonundan çıkarıldı 17:54 Sakarya'daki patlamada şehitlerin kimlikleri belli oldu! Üç ile şehit ateşi düştü 17:51 Türkiye'nin en yüksek köprüsü 11 Temmuz'da açılacak 17:03 İzmir'de ekmek ücretlerine yüzde 20 zam yapıldı 15:03 13 yaşındayken tecavüz ettiği öğrencisiyle evlenen kadın öğretmen kanserden öldü 14:59 Fahriye Evcen, oğlu Karan'la yeni pozlarını paylaştı! Bir saatte rekoru beğeniye ulaştı 14:45 Dedesini balkondan düşerken gören torunu gözyaşlarına boğuldu 14:29 Maskesiz görüntülenen Hatice, açıklamasıyla pes dedirtti 14:17 Aslı Enver sezonu açtı! Güzel oyuncu, siyah beyaz bikinisiyle parmak ısırttı