Kubbeli Han'da Yıldızlar Geçidi - Son Dakika

Kubbeli Han'da Yıldızlar Geçidi

27.06.2016 12:28
Kubbeli Han'da Yıldızlar Geçidi, System.String[]

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Merkez Park’ta düzenlediği Kubbeli Han Ramazan Şenlikleri’nde yıldızlar geçidi Ahmet Şafak ve Atilla Yılmaz konserleriyle sürdü.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Merkez Park'ta düzenlediği Kubbeli Han Ramazan Şenlikleri'nde yıldızlar geçidi Ahmet Şafak ve Atilla Yılmaz konserleriyle sürdü. Renkli etkinliklerle geleneksel Ramazan kültürünün yaşatıldığı Kubbeli Han'da sahne alan Ahmet Şafak ve Atilla Yılmaz, seslendirdiği şarkılar ve sahne performanslarıyla sevenlerini coşturdu.

Kubbeli Han, hafta sonu müzik dünyasının iki ünlü sesini, Adanalı hayranlarıyla buluşturdu. Merkez Park'ta 30 bin metrekarelik alanda oluşturulan Kubbeli Han'da Ahmet Şafak ve Atilla Yılmaz, en sevilen şarkılarını Adanalı hayranları için seslendirdi. Konser meydanını dolduran binlerce Adanalı, Ahmet Şafak ve Atilla Yılmaz'ın şarkılarına eşlik edip, alkışlarla tempo tuttu.

Ahmet Şafak, son albümü "Ömürlük Aşk Şerefli Kavga"da yer verdiği şarkılarını konserinde öne çıkarırken, Vatan Gözlüm, Farkımız Olsun, Aşk ve Vatan, Aranıyor, Şafak Türküleri, Ben Hala Nöbetlerdeyim, Şimdi, Adam Gibi, Aşk Militanı, Yalnız Kurt ve Yüreğim Yüreğinle albümlerindeki parçalarını da bir kez daha ustalıkla yorumladı.

Müzik kariyerinde 21 yılı geride bırakan Atilla Yılmaz ise 2015'te müzik marketlerde yerini alan "Benim Türküm" albümündeki şarkıları daha çok seslendirdi. Usta yorumcu, Yürüyün, Uyan, Vur, Vaktidir, Oy Leyli ve Haykırın albümlerinin çıkış parçalarına da konserinde yer verdi.

Adanalılar, ücretsiz konserde Ahmet Şafak ve Atilla Yılmaz'ın şarkılarıyla hafta sonunu müzik dolu geçirirken, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye teşekkür ettiler. Adana Büyükşehir Belediyesi, Kubbeli Han Ramazan Şenlikleri'nde daha önce Mehmet Erdem, Mustafa Yıldızdoğan ve Osman Öztunç'un konserlerini gerçekleştirmişti. - ADANA

Kubbeli Han'da Yıldızlar Geçidi
Kubbeli Han'da Yıldızlar Geçidi
Kubbeli Han'da Yıldızlar Geçidi
Kubbeli Han'da Yıldızlar Geçidi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kubbeli Han'da Yıldızlar Geçidi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürdü, Ermeniler cepheyi bırakıp kaçtı! Önemli arazi ve tepeler işgalden kurtarıldı ABD Başkanı Trump canlı yayın tartışmasında duyurdu: Koronavirüs aşısı haftalar içinde elimizde olacak İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı