Kucağında çocuğuyla hırsızlık yapan kadın kameralara yakalandı - Son Dakika

Kucağında çocuğuyla hırsızlık yapan kadın kameralara yakalandı

20.09.2020 09:47

Eyüpsultan'da bir kadının hırsızlık yaptığı anlar kameralara yansıdı. Olayı ilginç kılansa kadının, biri kucağında biri de yanında olan iki çocuğunun gözleri önünde bunu yapmasıydı. Olayı fark eden dükkan sahibi de şaşkınlığını gizleyemeyerek, tepkisini "İki çocuğun devlet tarafından bu insanların elinden alınması lazım" sözleriyle gösterdi.

İstanbul Eyüpsultan'da iki çocuğuyla beraber kırtasiye dükkanına gelen kadının, hırsızlık yaptığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Şaşkınlığını gizleyemeyen dükkan sahibi Mehmet Dinç, "Anne kutsaldır denir ya. Hangi anne kutsal? İki çocuğun devlet tarafından bu insanların elinden alınması lazım" diye konuştu.

KUCAĞINDA ÇOCUK HIRSIZLIK YAPTI

Olay, geçtiğimiz günlerde Vardar Bulvarı'nda öğle saatlerinde gerçekleşti. İddiaya göre, şüpheli kadın iki çocuğuyla birlikte kırtasiye dükkanının önüne geldi. İlk önce etrafı kolaçan eden şüpheli, dükkan önündeki tezgahta bulunan oyuncakları çalarak yoluna devam etti. Dükkan sahibi Mehmet Dinç, tezgahta bulunan oyuncakların eksik olduğunu fark edince güvenlik kameralarını inceledi. Kucağında çocuğuyla hırsızlık yapan kadını gören Dinç, büyük şaşkınlık yaşadı.

HIRSIZLIK ANI KAMERADA

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde şüphelinin iki çocuğuyla beraber dükkan önünde durduğu görülüyor. Küçük çocuğunu kucağına alan kadın, tezgah üzerindeki oyuncakları çalarak olay yerinden uzaklaşıyor.

"HIRSIZA BENZEMİYORDU"

Kırtasiyede oyuncak satışı yaptığını ifade eden Mehmet Dinç, "Baktım. 2-3 parça oyuncak eksikti. Kamerayı geri sardığımda bir kadın vardı. Giyinişi de normaldi. Hırsız diyebileceğin tipte bir insan değildi. Yanında biri 3-4 yaşlarında biri de 6-7 yaşlarında, bir erkek bir kız çocuğu vardı. Çocuğunun yanında iki tane oyuncağı aldı, götürdü" dedi.

"HANGİ ANNE KUTSAL?"

Daha önce çok hırsızlık vakasıyla karşılaştığını söyleyen Dinç, "Ufak çocuklar da yapıyor yakalıyoruz ama en fazla kulağını çekiyoruz. Özellikle buna şaşırdım. İki tane çocuğun yanında bu şekilde hırsızlık yapan bir anne! 'Anne kutsaldır' denir ya. Hangi anne kutsal? İki çocuğun devlet tarafından bu insanların elinden alınması lazım. İki çocuk büyüyecek. Annesi hırsızlık yapıyor. Büyüdüğü zaman bu iki çocuk daha neler yapabilir? Onu yetiştiren annesinden gördüğü şeyler var. Buna çok şaşırdım. İnşallah böyle olaylarla karşılaşmayız. Ahlak yönünden devletin yapabileceği bir şey yok. Tamamen ailede bitiyor. Ailenin başında bir anne hırsızlık yapıyorsa gerisini siz düşünün" diye konuştu.

Kucağında çocuğuyla hırsızlık yapan kadın kameralara yakalandı
Kucağında çocuğuyla hırsızlık yapan kadın kameralara yakalandı
Kucağında çocuğuyla hırsızlık yapan kadın kameralara yakalandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kucağında çocuğuyla hırsızlık yapan kadın kameralara yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR (4)
  • tokatlı: dükkan sahibi çok güzel konuşmuş ellerinden bu ççocuklar alınmalı bir örnek vereyim ben 5 yaşında iken kırtasiyeden gizli bir kalemtraş almıştım eve gelince annem benim kulagımdan tutup o kırtasiyeye götürüp parasını vermişti o bana çok büyük ders oldu NE EKERSEN ONU BİÇERSİN Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı