Boyundan Büyük Laf Eden Ergenlerin Atışması, Kırdı Geçirdi - Son Dakika

Boyundan Büyük Laf Eden Ergenlerin Atışması, Kırdı Geçirdi

28.09.2017 09:31

İki küçük çocuğun kendilerinden büyük laflarla tartışmaları izleyenleri güldürdü.

Çocuklar mahalle jargonuyla tartıştılar, birbirlerine adamlık tasladılar, izleyen herkesi de güldürdüler.

ÇOCUKLAR BİRBİRLERİNE ADAMLIK TASLADI

Mahalle jargonuyla birbirine laf sallayan ufaklıkları izleyenler gülmeden edemedi. Birbirlerine "adamlık"ı öğretmeye çalışan çocuklar tartışırken arkadaşları da kameraya çekti.

"BİR YANLIŞ BÜTÜN DOĞRULARI GÖTÜRÜR"

Çocukların internetten öğrendikleri değişik cümleler kurarak birbirleriyle tartışmaları sosyal medyada konu oldu. Videoda, çocukların birbirlerine sürekli, "millete atarlanıyorsun", "bir yanlış bütün doğruyu götürür", "terazisin sen neresi ağır basarsa oraya gidersin"n gibi cümleler söyledikleri görülüyor.

ÇOCUĞUNUZUN KİMİ ÖRNEK ALDIĞINA ÇOK DİKKAT EDİN

Çocukların, çocuk gibi davranmak yerine, örnek aldıkları yaşça büyük kişiliklere özenerek onlar gibi konuştukları ve davrandıkları biliniyor. Bu anlamda aileler, çocukların jkimleri örnek aldığına çok daha fazla dikkat etmeli.

Boyundan Büyük Laf Eden Ergenlerin Atışması, Kırdı Geçirdi
Boyundan Büyük Laf Eden Ergenlerin Atışması, Kırdı Geçirdi

Son Dakika Güncel Boyundan Büyük Laf Eden Ergenlerin Atışması, Kırdı Geçirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan vali ve kaymakamlara militan diyen Berhan Şimşek hakkında suç duyurusu Fenerbahçeli Caner Erkin, Beşiktaş'ı icraya verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kuraklık mesajı: 2023'e kadar 150 yeraltı barajını tamamlamayı hedefliyoruz Dayısının ölüm haberini alan Demet Akalın'ın sözleri yürek burktu Vergi rekortmenlerinin adlarını açıklamamasına Babacan'dan çarpıcı yorum: Saklanıyorlar, 'aman abi çökerler' korkusu var Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti