Skandal görüntüler! 6 yaşındaki çocuğun eline içki ve sigara verip videosunu çektiler - Son Dakika

Skandal görüntüler! 6 yaşındaki çocuğun eline içki ve sigara verip videosunu çektiler

16.11.2020 16:09

Hatay'da 3 şahıs, parkta oyun oynayan 6 yaşındaki çocuğun eline içki ve sigara tutuşturarak o anları kayda alıp sosyal medyada paylaştılar. Sosyal medyada videoyu gören annenin şikayeti üzerine şahıslar, gözaltına alındı.

Hatay'da, parkta oynadığı sırada yanına gelen 3 şahıs tarafından eline içki ve sigara verilen ve videosu çekilerek sosyal medyaya atılan çocuğun annesi şikayetçi oldu. Yaşları 15 ile 17 arasında olan 3 genç gözaltına alındı.

VİDEOYU GÖREN ANNE ŞAHISLARDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Olay, merkez ilçe Kırıkhan'ın Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 6 yaşındaki Ö.Ş. Sanayi Parkında oyun oynadığı sırada yanına H.T. (15), S.İ. (15) ve N.İ. (17) isimli 3 şahıs yaklaştı. Şahıslar, küçük çocuğun eline içki ve sigara tutuşturarak o anları kayda alıp, sosyal medyada paylaştılar. Daha sonra sosyal medyada videoyu gören anne N.Ş., şahıslardan şikayetçi oldu.

Skandal görüntüler! 6 yaşındaki çocuğun eline içki ve sigara verip videosunu çektiler

GÖZALTINA ALINDILAR

Polis tarafından yapılan incelemeler sonucu tespit edilen ve yakalanan 3 şüpheli genç, emniyetteki işlemlerinin ardından Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi.

Skandal görüntüler! 6 yaşındaki çocuğun eline içki ve sigara verip videosunu çektiler

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Skandal görüntüler! 6 yaşındaki çocuğun eline içki ve sigara verip videosunu çektiler - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İşkenceci kocasını öldüren Melek İpek'in tutukluluğu için yapılan itiraz reddedildi İstanbul Bahçelievler'de akılalmaz olay! Belediye ekipleri bir vatandaşın yanlışlıkla çöpe attığı altınları arıyor İsrail'de haham korona aşısıyla ilgili sözleri tartışma yarattı: Yaptırırsanız eşcinsel olursunuz Yaşlı kadına terlik fırlatıp dalga geçen bakıcı kamerada Anlaşmaya vardılar, Marius Sumudica Süper Lig'e geri dönüyor Sokak köpeklerinin saldırısından kaçmak isteyen kadın çareyi denize atlamakta buldu Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza Stachowiak'a alacakları ödenmediği gerekçesiyle Denizlispor'a transfer yasağı geldi