Son Dakika Haberleri: Erdoğan'ın "Geleceğin Siyasetçisi" Dediği Çocuk, Şiiriyle AK Parti Grubunu Coşturdu

Erdoğan'ın "Geleceğin Siyasetçisi" Dediği Çocuk, Şiiriyle AK Parti Grubunu Coşturdu

9 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın parti grubunda konuştuğu sırada şiir okumaya başlayan çocuk, salondakileri coşturdu. Erdoğan, şiirini bitiren çocuk için "Geleceğin siyasetçileri yetişiyor" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşurken bir anda şiir okumaya başlayan çocuk büyük ilgi gördü. Konuşmasını kesip onu dinleyen Erdoğan şiir okumasını bitiren çocuk için "Geleceğin siyasetçileri yetişiyor" dedi.

ERDOĞAN, KONUŞMASINI KESTİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan konuşurken ayağa kalkıp şiir okuyan çocuk, alkışlarla karşılandı.


"GELECEĞİN SİYASETÇİLERİ YETİŞİYOR"

Mehmet Akif Ersoy'un "Zulmü Alkışlayamam" şiirini okuyan çocuğun şiirinin alkışlarla bölünmesine müdahale eden Erdoğan, şiir okumasını bitiren çocuk için "Geleceğin siyasetçileri yetişiyor" dedi.

DAKİKALARCA ALKIŞLANDI

Erdoğan da sözünü kesip şiiri dinledi, çocuk salonda dakikalarca alkışlandı. Erdoğan konuşmasının sonunda çocukğu kürsüye çıkarıp bir süre sohbet etti.
Manavda Kasiyerlik Yapan Kadın, 9 Yıl Boyunca Her Gün Kasadan Para Çalmış Manken Marisa Papen'in, Ayasofya'da Soyunduğu Ortaya Çıktı!

Kaşıkçı'nın Ölüm Emri, Skype Üzerinden Verildi: Bu Köpeğin Kafasını Bana Getirin