Son Dakika Haberleri: Erdoğan'ın "Geleceğin Siyasetçisi" Dediği Çocuk, Şiiriyle AK Parti Grubunu Coşturdu

Erdoğan'ın "Geleceğin Siyasetçisi" Dediği Çocuk, Şiiriyle AK Parti Grubunu Coşturdu

2 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın parti grubunda konuştuğu sırada şiir okumaya başlayan çocuk, salondakileri coşturdu. Erdoğan, şiirini bitiren çocuk için "Geleceğin siyasetçileri yetişiyor" dedi.

 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşurken bir anda şiir okumaya başlayan çocuk büyük ilgi gördü. Konuşmasını kesip onu dinleyen Erdoğan şiir okumasını bitiren çocuk için "Geleceğin siyasetçileri yetişiyor" dedi.

ERDOĞAN, KONUŞMASINI KESTİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan konuşurken ayağa kalkıp şiir okuyan çocuk, alkışlarla karşılandı.


"GELECEĞİN SİYASETÇİLERİ YETİŞİYOR"

 Mehmet Akif Ersoy'un "Zulmü Alkışlayamam" şiirini okuyan çocuğun şiirinin alkışlarla bölünmesine müdahale eden Erdoğan, şiir okumasını bitiren çocuk için "Geleceğin siyasetçileri yetişiyor" dedi.

DAKİKALARCA ALKIŞLANDI

Erdoğan da sözünü kesip şiiri dinledi, çocuk salonda dakikalarca alkışlandı. Erdoğan konuşmasının sonunda çocukğu kürsüye çıkarıp bir süre sohbet etti.
Bayern Münihli Robben, Maç Sonunda Beşiktaş'ı Aşağıladı Adnan Oktar'ın Karşısına Bu Kez Kedicikler Yerine Nevşin Mengü Oturdu

"Sen Vatan Hainisin" Diyen Saldırgan, Volkan Konak'a Kurşun Yağdırdı