Küçük kızın kafası tencereye sıkıştı! Çevredekiler seferber oldu - Son Dakika

Küçük kızın kafası tencereye sıkıştı! Çevredekiler seferber oldu

12.12.2019 14:53

Hindistan'da kaydedilen görüntüde 3 yaşındaki kızın kafasına tencere sıkıştı. Tencereyi çıkarmak için büyük çaba sarf eden esnaflar yarım saatlik mücadelenin sonunda küçük kızı tencereden kurtardı.

Hindistan'ın Racastan eyaletinde 3 yaşındaki bir kız çocuğunun kafası tencereye sıkışınca köylüler seferber oldu.

ESNAFLAR YARDIM ETTİ

Hindistan'ın Racastan eyaletindeki Jalore bölgesinde yer alan bir köyde 3 yaşındaki küçük bir kız çocuğunun kafası bakır bir tencereye sıkıştı.

Kız çocuğunun ailesi tencereyi çıkarmak için büyük çaba sarf etmesine rağmen başarılı olamayınca çevredeki esnaftan yardım istedi. Anne ağlayan küçük kızını tutarken bir kişi de makasla bakır tencereyi kesmeye çalıştı.

YARIM SAAT KURTARMAYA ÇALIŞTILAR

Kızın yaralanmasını engellemek için büyük çaba sarf eden adam, yaklaşık yarım saat sonra tencereyi çıkarmayı başardı. Korku içindeki anne ise ağlayan kızını teselli etti. Kız çocuğunu kurtaran adam yaptığı açıklamada, "Tencereyi kesmemiz yaklaşık yarım saatimizi aldı. Bizim için çok zordu. Çocuğun durumu şu anda iyi" dedi.

Küçük kızın kafası tencereye sıkıştı! Çevredekiler seferber oldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya Küçük kızın kafası tencereye sıkıştı! Çevredekiler seferber oldu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sibirya'da 40 bin yıldır buzulda korunan gergedan keşfedildi 18 yaşındaki genç kızın feci şekilde can verdiği kaza kamerada Eşi otomobilde sıkışan sürücü olay yerinde şoka girdi Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti