Küçük Kızını Direksiyona Geçirip Otoyola Çıktı - Son Dakika

Küçük Kızını Direksiyona Geçirip Otoyola Çıktı

20.06.2016 13:11
Küçük Kızını Direksiyona Geçirip Otoyola Çıktı, System.String[]

Ankara'da Konut-Sen Genel Başkanı Uğur Gözel'in otomobilini otoyolda 12 yaşındaki küçük kızına kullandırması ve bu görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaşması büyük tepki çekti.

Ankara'da Konut-Sen Genel Başkanı Uğur Gözel'in otomobilini otoyolda 12 yaşındaki küçük kızına kullandırması ve bu görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaşması büyük tepki çekti. Gözel, "Kızıma 9 yaşından beri araba kullanmayı öğretiyorum ama sosyal medyadan bu kadar tepki çekeceğini düşünmemiştim" dedi.

OTOYOLDA TEHLİKELİ YOLCULUK

Konut-Sen Genel Başkanı Uğur Gözel, otomobilinin direksiyonuna 12 yaşındaki kızını oturtarak otoyola çıktı. Diğer kızını da arka koltuğa oturtan Gözel, otomobili kullanan kızını kamera ile görüntüledi. Görüntülerde, hiç kimsenin kemer takmadığı, hız sınırının 80-90 kilometreye kadar çıktığı, küçük kızın bir ara radyodan kanal değiştirdiği görüldü. Uğur Gözel, bir ara kamerayı döndürerek kendisini ve diğer kızını görüntülerken, radyodan çalan şarkılara hep birlikte eşlik ettiler.

"9 YAŞINDAN BERİ ARABA KULLANMAYI ÖĞRETİYORUM"

Uğur Gözel, daha sonra bunu görüntüleri "Babasının kızı nasıl da havalı kullanıyor" diye not düşerek sosyal medya hesabından yayınladı. Görüntülerin yayınlanmasının ardından rahatsız olan vatandaşlar basın merkezlerini arayarak, rahatsızlıklarını dile getirdi.

Cihan Haber Ajansı'nın telefonla ulaştığı Uğur Gözel, 12 yaşındaki kızının tek başına yola çıkmadığını, yanında kendisinin bulunduğunu söyledi. Görüntülerin sosyal medyada bu kadar tepki çekeceğini düşünmediğini dile getiren Gözel, kızını direksiyon koltuğuna geçirmesinden dolayı pişman olduğunu söyledi. Gözel şöyle konuştu:

"Kızım tek başına değildi, yanında ben vardım. Üstelik kızıma 9 yaşından beri araba kullanmayı öğretiyorum. Ama sosyal medyadan bu kadar tepki çekeceğini düşünmemiştim. Tepkiler gelince yaptığımın yanlış olduğunun farkına vardım ve paylaştığım videoyu sosyal medya hesabımdan kaldırdım. Bir daha da kızımı direksiyon başına geçirmeyeceğim."

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Küçük Kızını Direksiyona Geçirip Otoyola Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı salladı 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler