Son Dakika Haberleri: Küçük kuzenleri birlikteliğe zorlayan anne-babaları tutuklandı

Küçük kuzenleri birlikteliğe zorlayan anne-babaları tutuklandı

8 gün önce

İzmit'te, 11 yaşındaki amcasının oğlu birlikte yaşamaya zorlanan 14 yaşındaki kız çocuğu, polise sığındı. Küçük kızın annesi, babası, amcası ve yengesi tutuklandı.

İzmit'te, amcasının oğlu D.Ç.P. (11) ile birlikte yaşamaya zorlanan N.P. (14) adlı kız çocuğu, polise sığınıp, zorla evde tutulduğunu ve devlet yurdunda kalmak istediğini söyledi. Soruşturma kapsamında, N.P.'nin annesi ve babası ile amcası ve yengesi mahkemece tutuklandı.

İzmit'teki polis merkezine geçen hafta giden N.P., yaklaşık 4 ay önce, amcasının oğlu D.Ç.P. ile birlikte yaşamaya zorlandığını, amcası ile yengesinin kendisini zorla evde tuttuğunu ve dışarı çıkmasına dahi izin vermediğini söyledi.

POLİSE HER ŞEYİ ANLATTI

N.P., amcasını ve yengesini çorap satma bahanesiyle ikna edip, polis merkezine geldiğini anlattı. Ailesine de teslim edilmek istemediğini belirten N.P., devlet yurdunda kalmak istediğini söyledi.

N.P.'nin şikayeti üzerine cumhuriyet savcısına bilgi verildi. N.P., devlet korumasına alındı. Polis, küçük kızın annesi N.P. (52), babası M.P. (47), amcası Ç.P. (53) ve yengesi S.P.'yi (51) gözaltına aldı. Kuzen D.Ç.P. de soruşturmada mağdur olarak yer aldı. Adliyeye sevk edilen N.P.'nin anne- babası ile amcası ve yengesi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Küçük kuzenleri birlikteliğe zorlayan anne-babaları tutuklandı
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 01:14 Kaynak: DHAKendall Jenner çıplak fotoğrafıyla takipçilerinin aklını başından aldı! Benim Tatlı Yalanım 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 6. son bölüm izle İş yerinde cinsel istismara tutuklama 23 Haziran sonrası çok konuşulacak anket: Erken seçim olsa kime oy verirsiniz?