Küçük Vampir Dizisi Üç Yeni Macerayla Devam Ediyor! - Son Dakika

Küçük Vampir Dizisi Üç Yeni Macerayla Devam Ediyor!

18.06.2018 10:18
Küçük Vampir Dizisi Üç Yeni Macerayla Devam Ediyor!, System.String[]

Karanlıktan korkan sevimli vampir Rüdiger ile vampirlerle ilgili öyküleri elinden düşürmeyen Anton'un sıra dışı dostluğunu anlatan Küçük Vampir dizisi, birbirinden renkli üç yeni macera ile devam ediyor.

hep kitap logolu Küçük Vampir Kitap Okuyor, Küçük Vampir Esrarengiz Hasta ve Küçük Vampir Aslanın İninde kitapları 22 Haziran'da raflara çıkacak.

İlk kitabı 1979'da yayımlanan Angela Sommer-Bodenburg imzalı Küçük Vampir dizisinde toplam 20 kitap bulunuyor. hep kitap, tüm dünyada büyük beğeniyle okunan dizinin yedi kitabını ve Küçük Vampir Film Kitabı'nı geçen aylarda yayımladı.

Küçük Vampir 8 – Küçük Vampir Kitap Okuyor

Küçük Vampir hâlâ İniltiler Vadisi'nde kalıyor. Anton da arkadaşına yakın olmak için tatilini burada geçiriyor. Anton ile Küçük Vampir, Titrektaşzade aile tarihçesini okumak için sözleşiyorlar. Böylece Anton, Olga'nın Transilvanya'daki şatosunda başına gelenleri öğreniyor.

Küçük Vampir 9 – Küçük Vampir Esrarengiz Hasta

Anton, psikoloğunda sırasının gelmesini beklerken gözlerine inanamıyor. Kalbi hızla atmaya başlıyor. Bu yüz, gözler ve bu sıra dışı koku… Anton yanılıyor olamaz, bu kesinlikle gerçek bir vampir!

Küçük Vampir 10 – Küçük Vampir Aslanın İninde

Küçük Vampir kardeşleriyle birlikte Kargaburun'un hastanede olmasını fırsat bilip yardımcısı Hafiyeburun'a bir oyun oynamak istiyor. Bunu yaparken elbette Anton da onlara eşlik edecek. Bu sırada aklından birbirinden korkunç düşünceler de geçiyor.

Angela Sommer-Bodenburg'un kaleme aldığı Küçük Vampir Kitap Okuyor, Küçük Vampir Esrarengiz Hasta ve Küçük Vampir Aslanın İninde kitaplarının çizimleri Amelie Glienke'nin imzasını taşıyor. Gülderen Pamir'in Almanca aslından dilimize çevirdiği kitaplar, 22 Haziran'dan itibaren hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Küçük Vampir Dizisi Üç Yeni Macerayla Devam Ediyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti