Son Dakika Haberleri: Taciz Ettiği Küçük Kızın Babası Tarafından Cinsel Organından Bıçaklanan Sapık Tutuklandı

Taciz Ettiği Küçük Kızın Babası Tarafından Cinsel Organından Bıçaklanan Sapık Tutuklandı

5 gün önce

Ankara'da küçük yaştaki kız çocuğunu defalarca eliyle taciz eden ve küçük kızın babası tarafından cinsel organından bıçaklanan sapık tutuklandı.

Ankara'da küçük yaştaki kız çocuğunu eliyle taciz eden ve küçük kızın babası tarafından cinsel organından bıçaklanan sapık tutuklandı.

MARKETTE TACİZE UĞRAYAN KÜÇÜK KIZ DURUMU BABASINA ANLATTI

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde meydana gelen olayda, bir markette alışveriş yapan D.Ş. isimli küçük kız çocuğu, G.E. isimli sapığın defalarca eliyle fiziksel olarak tacizine uğradı. Bunun üzerine küçük kız durumu babasına anlattı.

SİNİR KRİZİ GEÇİREN BABA SAPIĞI DEFALARCA BIÇAKLADI

Baba M.Ş., hemen kızının yanına gelerek olay yerindeki güvenlik kameralarını inceledi. M.Ş., kameradan kızına elle tacizde bulunan şahsı tespit ederek aramaya başladı. Şahsı bir alışveriş merkezi önünde görünce sinir krizi geçiren baba, yanındaki bıçakla kızına tacizde bulunan G.E.'yi cinsel organından defalarca bıçakladı.

TEDAVİ İÇİN HASTANEYE KALDIRILDI

G.E. kanlar içinde yere yığılırken, çevredeki vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, G.E.'yi tedavisi yapılmak üzere polis eşliğinde hastaneye kaldırdı. Baba M.Ş. ise emniyete giderek teslim oldu. Polis ekipleri, olayın yaşandığı yerde incelemelerde bulundu.

TUTUKLANDI

Küçük yaştaki D.Ş.'ye tacizde bulunan G.E., hastanede geçirdiği bir günden sonra Cumhuriyet Başsavcısı'nın talimatıyla sorgusu yapılmak üzere adliyeye götürüldü. G.E., adliyede alınan ifadesinden sonra nöbetçi mahkemeye çıkarıldı. Küçük çocuğa eliyle tacizde bulunan sapık, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Sincan Cezaevine gönderildi.


YORUMLAR (112)
  • misofir: eskiden bu olaylar olmazdı diyen insanlar var eskiden olurdu siz merak etmeyin ama insanlar ses edemezdi Cevap Yaz 9 1 Yayından Kaldır :): BURASI AKTROL KOKMUŞ BİRAZ 2 1 Yayından Kaldır iso: eskiden böyle suçtan ceza evine düşenin vay haline ses çıkarmamak ne demek kıtır kıtır keserlerdi adamıo baba yine az yapmış ben olsam parça parça yapardım 5 0 Yayından Kaldır
  • Adınızı Yazın: Needen aldığı cezayı söylemiyorsunuz 2 ay yıl yatıp çıkacak oluşundan mı ? Ve kuşku duymuyorum ki babaya o sapıktan daha ağır ceza verilmiştir ! Neden tecavüze tacize de güncel bir kanun kural gelmiyor neden insanlar adaleti kendi sağlamak zorunda kalıyor ? Çok yazık !!! Cevap Yaz 9 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Erdem Gül, MİT TIR'ları Davasından Beraat Etti Şule Çet'in Sır Ölümünde Katil Zanlılarının İfadesi Ortaya Çıktı: Suçsuzum

Öldürülen Minik Eylül'ün Babasından Yürek Yakan Paylaşım: Ciğer Yarası! Ankara'da Taş Yünü Fabrikasında Patlama Meydana Geldi: 1 Yaralı