Son Dakika Haberleri: İş aramak için Küçükçekmece'de evden çıktı, cesedi Avcılar sahilde bulundu

İş aramak için Küçükçekmece'de evden çıktı, cesedi Avcılar sahilde bulundu

29 gün önce

İş aramak için evinden çıktıktan sonra Küçükçekmece Gölü'ne düşen kadının, cansız bedeni Avcılar'da sahilde bulundu.

Küçükçekmece'de oturan Nuray Yaprak (59), iş aramak üzere evinden çıktıktan sonra Küçükçekmece Gölü'nde kayboldu. Halkalı sahilinde aranan kadının cesedi Avcılar'da sahile vurdu.

HASTALIĞI NEDENİYLE KRİZ GEÇİRDİ

Geçim sıkıntısı çeken ve iş aramak üzere dün evinden ayrılan Nuray Yaprak, iddiaya göre hastalığı nedeniyle kriz geçirince Küçükçekmece Gölü'ne düştü. Kadının suya düştüğünü görenler 155 polis ve arama kurtarma ekiplerine haber verdi. Dün akşama kadar Küçükçekmece Belediyesi Arama Kurtarma ekibi başta olmak üzere çeşitli ekiplerin yaptığı arama çalışmaları sonuç vermedi.

CESEDİNİ YAKINLARI TEŞHİS ETTİ

Bu sabahtan itibaren gölün kıyı şeridinde arama yapan yakınları Avcılar sahilinde çantasını buldu. Yakınları saat 15.00 sıralarında da Avcılar'daki Gümüşpala Caddesi'nin üzerindeki Avcılar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün bulunduğu alandaki sahile ceset vurduğunu gördü. Bunun üzerine Avcılar Emniyet Müdürlüğü ve 112'ye bilgi verildi. Sevk edilen ekipler sahile vuran cesedin Nuray Yaprak'a ait olduğunu belirledi. Yakınları da cesedi teşhis etti.

Savcının ve Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekibinin yaptığı incelemelerden sonra cesedin sahilden çıkarılmasına karar verildi. Bölgedeki belediye işçileri dik olan yokuşta patika yol hazırlarken Yaprak'ın cesedi torbada taşındı. Bu sırada ölen kadının yüzünü görmek isteyen yakınları sinir krizi geçirdi.

Haber Yayın Tarihi: 21.07.2019 06:05 Kaynak: DHAEvlenen kardeşine 50 bin TL'lik telefon taktı
Edvina Sponza, şiddet gördüğü gerekçesiyle İbrahim Kutluay'dan şikayetçi oldu Serdar Ortaç'ın Chloe Loughnan ile evliliğinin devam etmesi için 500 bin TL teklif ettiği ortaya çıktı