Son Dakika Haberleri: Küçükçekmece Kültür ve Sanat Merkezleri Haftalık Etkinlikleri

Küçükçekmece Kültür ve Sanat Merkezleri Haftalık Etkinlikleri

7 yıl önce

Küçükçekmece Kültür ve Sanat Merkezleribu hafta da dopdolu.

Küçükçekmece Kültür ve Sanat Merkezleri Haftalık Etkinlikleri, System.String[]
Dünya Tiyatrolar Günü Özel Etkinliği/ Şiir, Hikâye, Müzik ve Sandıktan Nağmeler "Senfonik Kabare"

Dünyaca ünlü filmlerin müzikleri, Duru Tiyatro'dan tanıdığımız deneyimli oyuncu Emre Kınay'ın özel olarak hazırladığı hikayeler, şiirler ve anlatılarla renkli bir içeriğe sahip "Senfonik Kabare" formatında izleyiciler ile buluşuyor. 22 kişilik büyük bir orkestra en güzel şarkıları birlikte yorumluyor.

Anlatıcı-Solist: Emre Kınay
Orkestra Şefi: Özgür Sevinç
Koordinatör: Murat Dertsiz
Creative Director: Ezgi Keşçi
Genel Sanat Yönetmeni: Hakan Ateş

Etkinlik Tarihi:
27 Mart Çarşamba Saat: 20.00

Bilet Fiyatı:
Tam: 2TL
İndirimli :1TL

Söyleşi - Dinleti/ Burcu KARADAĞ ile Usta Performanslar
Burcu Karadağ, Cennet Kültür Merkezi'nde her ay gerçekleştirdiği müzikli söyleşi programında bu ay usta perküsyon sanatçısı Okay Temiz'i konuk ediyor. Üst düzey bir caz müzisyeni olan Okay Temiz, ülkemizin uluslararası çapta yetiştirdiği en önemli müzisyenler arasında yer alıyor ve günümüz dinleyicisi tarafından hak ettiği değeri görüyor. İsveç ve Finlandiya'da uzun yıllar yaşayarak Türk kültürü başta olmak üzere bütün dünya kültürlerini müziğine yansıtan,yıllar boyunca biriktirdiği ve kendi icat ettiği perküsyon aletleriyle Okay Temiz, Küçükçekmece'de özel bir performans sunuyor ve kişisel müzik dünyasına dair en özel ayrıntıları müzikseverler ile paylaşıyor.

Moderatör :
Burcu Karadağ
Konuk :
Okay Temiz

Etkinlik Tarihi:
28 Mart Perşembe Saat :19.30

ÜCRETSİZ

Tiyatro/ Paran mı Var Derdin Var
İstanbul Gülbağ'da basit bir memur olan Niyazi Bey'in akıl almaz hikayesi... Tam da milli maç günü... Niyazi'nin içi evrak dolu değersiz çantası bir İtalyan mafyasının içi para dolu değerli çantasıyla karışırsa ne olur? İşin içine karışan meraklı komşular, sahte bir polis, gerçek bir polis ve şaşkın bir taksici. Ortalık iyice karışıyor... Kılıktan kılığa, yalandan yalana atlayan Niyazi Bey'in ve ailesinin başına gelmedik kalmaz… "Paran mı Var Derdin Var", tüm izleyicileri birbirinden komik olayların yaşandığı, temponun hiç düşmediği kahkaha dolu bir maceraya davet ediyor.

Yazan - Yöneten :
Cengiz Küçükayvaz

Oyuncular :
Cengiz Küçükayvaz ,Züleyha Karyağdı,
Tarık Karyağdı,Emek Uçarman,
Fulya Albayrak,Cevher Hikmet Güzey
Uğur İzgi,Ömer İvedi,Başar Uğur

Etkinlik Tarihi : 29 Mart Cuma Saat :20.00

Bilet Fiyatı:
Tam: 4TL
İndirimli: 2TL
Haber Yayın Tarihi : 26.03.2013 10:38 Kaynak: BültenlerŞarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 Askerin Şehit Olmasını Ekrem İmamoğlu'nu Bağlayan Gazeteye Sitem Etti 5 Yıl Önce Kuruyan Nehir, Bambaşka Görüntüye Büründü Kocasını, "İlişkiye Girmek İstediği İçin Öldürdüm" Diyen Kadın, Hakim Karşısına Çıktı