KUDAKA destekli projeler için belgesel çekiliyor - Son Dakika

KUDAKA destekli projeler için belgesel çekiliyor

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından desteklenmiş olan başarılı proje örnekleri çekilen belgeselle televizyonda yayımlanacak.

KUDAKA destekli projeler için belgesel çekiliyor, System.String[]

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından desteklenmiş olan başarılı proje örnekleri çekilen belgeselle televizyonda yayımlanacak.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda kalkınma ajansları destekleriyle yürütülen başarılı proje örnekleri, belgesel haline getirilerek ulusal kanallarda gösterilecek.

Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı kapsamında uygulanan Tortum Gölü Fiyortpark Cam Teras Projesi ile Erzurum Tekstilkent Projesi uygulama alanları da yapılacak belgeselle seyirciyle buluşacak.

KUDAKA'nın desteği ile 2019 yılında yapılan Tortum Gölü Cam Teras Projesi ile aynı zamanda Tortum Gölü ve Şelalesi'nin tanınırlığının çekilen belgeselle sağlanması hedefleniyor.

Belgesel çalışmaları kapsamında ayrıca Erzurum Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından yürütülen ve ilk etapta yaklaşık 2000 kişilik istihdam öngörülen Tekstilkent Projesi'ni de kapsıyor.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 11:47 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel KUDAKA destekli projeler için belgesel çekiliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bahçeli'den Ermenistan'a sert tepki: Kanımızla, canımızla, varlığımızla Azerbaycan'ın yanındayız 10 yıllık kan davası beyaz bayrakla son buldu Avrupa'dan elenen Beşiktaş, Konyaspor deplasmanında! Canlı anlatım Roberto Carlos'un derbi yorumuna Felipe Melo'dan çarpıcı yanıt: Sizi yine yeneceğiz, Fener ağlama Şile'de sosyal mesafe ve maske kuralına uymayan kampçılara jandarma baskın yaptı Sosyal medyada tepki çeken silahlı maganda jandarma ekipleri tarafından yakalandı Van Gölü'nde yeni bir canlı türü görüntülendi Manisa FK'ya 6-1 yenilen Kocaelispor'da taraftarlar tesisi bastı