Kudüs Özel Programı Gerçekleştirilecek - Son Dakika

Kudüs Özel Programı Gerçekleştirilecek

Kudüs Özel Programı Gerçekleştirilecek
Son Güncelleme: 12.06.2018 12:00

"24 saat Ramazan içerikleri sunan Tivibu Ramazan kanalı geleneğini bu yıl da sürdürüyor. Kanal, Kadir Gecesine özel Mescid-i Aksa'dan gerçekleşitirdiği yayın ile büyük ilgi topladı.

Canlı olarak yayınlanan gecede, Dr. Erkan Aydın yaptığı dua ile Kadir gecesini taçlandırdı. Birbirinden farklı konukları ve konuları ile Dr. Erkan Aydın ile İftar Vakti' ve 'Dr. Erkan Aydın İle Sahur ve Seher' programları Ramazan ayının vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor.

Ramazanın ilk20 günü Beylerbeyi Hamid-i Evvel Camii'nden yayınlanan program son 10 gün ise Kudüs-Zeytindağı'ndan sesleniyor. Büyük beğeni toplayan program yarın gece 'Kudüs Özel' yayını ile ekranlara gelecek.Kudüs üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan Dr. Erkan Aydın'ın sunumuyla ekrana gelecek gecede, Hz. İsa'nın musalla taşını, mezarı kabul edilen kıyamet kilisesini, Hz. İsa'nın son akşam yemeğini yediği yeri burayı camiye çeviren Kanuni Sultan Süleyman'ın neden ibadete açmadığını ve Zeytindağı yükseliş kilisesi gibi önemli konuları konuşacak. Tivubu Ramazan kanalı TÜRKSAT ve tivibu.com.tr web sitesi üzerinden şifresiz izlenebiliyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kudüs Özel Programı Gerçekleştirilecek - Son Dakika


Advertisement