Kula Belediyesi Jimnastik Kulübü Sporcuları Selçuk Yolcusu - Son Dakika

Kula Belediyesi Jimnastik Kulübü Sporcuları Selçuk Yolcusu

07.09.2012 13:45
Kula Belediyesi Jimnastik Kulübü Sporcuları Selçuk Yolcusu, System.String[]

Kula Belediyesi Jimnastik Kulübü sporcuları, Selçuk Aqua Park Otel'de düzenlenecek olan Uluslararası Jimnastik Festivali'ne 'özel davetli' olarak katılacak.

Kula Belediyesi Jimnastik Kulübü sporcuları, Selçuk Aqua Park Otel'de düzenlenecek olan Uluslararası Jimnastik Festivali'ne 'özel davetli' olarak katılacak. Kula belediye Başkanı Selim Aşkın'ı makamında ziyaret eden Kula Belediyesi Jimnastik Okulu Antrenarü Hakan Kasar, belediye jimnastik ekibinin son dönemlerde büyük başarılara imza attığı söyleyerek, belediyenin verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Aşkın da, kulübün başarı ve performansından duyduğu memnuniyeti

dile getirdi ve jimnastikçilere başarılar diledi. - MANİSA

Kula Belediyesi Jimnastik Kulübü Sporcuları Selçuk Yolcusu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kula Belediyesi Jimnastik Kulübü Sporcuları Selçuk Yolcusu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Alkol alıp yaşlı annesinin evini yaktı, kenarda durup film izler gibi yangını izledi Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de