Kula Belediyesi Tsm Korosu Konser Verdi - Son Dakika

Kula Belediyesi Tsm Korosu Konser Verdi

19.01.2012 15:40
Kula Belediyesi Tsm Korosu Konser Verdi, System.String[]

Kula Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, birbirinden güzel eserlerle dinleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Kula Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, birbirinden güzel eserlerle dinleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Kula Spor Salonunda düzenlenen konsere, Kula Kaymakamı Yusuf Cıbır, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Musa Özgül, Belediye Başkanı Selim Aşkın, İlçe Emniyet Müdürü Yusuf İncili ve vatandaşlar katıldı.

Şef Ersin Ömer Atagöz tarafından yönetilen koro, 24 eser seslendirildi.

Ev hanımı, öğrenci öğretmen, esnaf gibi değişik meslek gruplarından 31 kişiden oluşan koro uşak, nihavent, hüzzam ve hicran makamlarında seslendirilen eserlerle izleyenlere müzik ziyafeti verdi.

Belediye Başkanı Aşkın yaptığı konuşmada, "Belediyemizin sosyal ve kültürel etkinlikleri kapsamında hazırlanan koromuzla, özel yeteneği olan, ancak ortaya çıkaramayan sanatçılarımıza fırsat sağlıyoruz. Sosyal birlikteliği ve arkadaşlık ortamlarının gelişmesini, vatandaşlarımızın az da olsa günlük stresten uzaklaşmasını, günün yorgunluğunu atmalarını amaçlıyoruz" dedi.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kula Belediyesi Tsm Korosu Konser Verdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın